Nikoho som nemal a mám 22

Príspevok v téme: Nikoho som nemal a mám 22
aintgo

Zdravim,aky je Vas nazor na to ked chalan v 22 rokoch nikoho nemal a je neskuseny?je to hanba podla Vas? ako velakrat za to mohlo aj moje sebavedomie hlavne preto lebo som dost chudy a na strednej ma to niekedy trapilo..ale teraz uz nie skor to ze som neskuseny a opacne pohlavie by to mohlo odpudzovat skor..viem ze to neni o sice o vzhlade ale aj tak..ve je to otrepana tema ale rad si preccitam..

pezeppo

Ja mám 22, som žena, nikoho som nemala, skúsenosti 0 % a je mi to v podstate jedno... Čo má prísť príde :)

Blondula

no moj sused sa zenil davno po 30tke,nikdy som ho s frajerkou nevidela a zrazu ze svadba :D takze hanba to urcite nie je !!!

xxy

poznam chalana, co do 27 nemal babu, potom si narazil prvu frajerku, do roka zbuchli decko, spolocne byvanie aj svadba ide. a to si rodicia mysleli, ze ostane na ocot.

MultiLevel

hanba je stratit panenstvo v 15 na discoteke a este si aj odniest z toho nejaku pohl.chorobu. Hanba je ked sa nesnazis nic robit so svojim zivotom...len tak chodis, sedis, presuvas sa z miesta na miesto, ale vlastne robis velke nic...Hanba je sa na to stazovat a donekonecna si hovorit, aky si nestastny, lebo si nic nedosiahol v zivote.

Takze ci je hanba byt v 22 rokoch neskuseny? Nie, nie je to hanba. Ak nie si spokojny so svojou chudou postavou, zacni cvicit. Na nete mas velke mnozstvo navodov, ako pribrat vdaka cviceniam. Ide len o dobre jest a poriadne cvicit.
Zeny urcite nevycitia, ze nemas ziadne sexualne skusenosti. To vyciti akurat tak zena, s ktorou budes chodit, alebo sa s nou teda zblizis. Jedine co zeny mozu vycitit je tvoje neistota a neskusenosti mozno v komunikacii a podobne...ale aj na tom sa da pracovat.

McDonald

k tvojej otazke ci je to hanba,.. no by si asi žasol keby si vedel kolko ludí po 30 je este stále "poctivých", vekovo si stále v norme takze hlavu hore

McDonald

tak si nasetri na bordel, niaku peknu milu pipku, tá ta zaucí, potom sa uz nebudes musiet hanbit za to ze si panic a uz sa rozbehnes aj vo vztahoch, ja som to tak spravil v tvojom veku a aj moji kamosi, tam sa nemusis stresovat ci v sexe zlyhas, o to je to lahsie,.. len treba dbat na ochranu

Vara

Ahoj, ja mam tiez 22 a este som nikoho nemala, teda nemala ziaden vztah, s chalanmi som uz nieco mala, ale to bolo vzdy take o nicom. Takze nie si jediny :)Vztah som aj chcela aj nechcela, a potom, ked som mala uz viac rokov po case som neak chalanov odhanala, aby nemusela prisť rec na to, ze este v takom veku som nezazila ziaden vztah, tak to vzdy skoncilo len obycajnym flirtom a sexom. A este stale mam strach,ze ako mam svojmu buducemu priatelovi povedat, ze som nebola nikdy vo vztahu. Viem, nie je to choroba, ale take trapne ...

anjelik*

Je obdivuhodné, že riešiš niečo, čo za riešenie ani nestojí. :o) Môže dôjsť iba k týmto situáciám. Buď si sám zistíš, a to v dnešnej dobe naozaj nie je problém, čo máš a ako máš robiť. Druhá možnosť je, že stretneš skúsenú ženu a tá ťa naučí, čo máš robiť. Tretia, stretneš podobne neskúsenú bytosť ako si ty a budete sa učiť spolu. Vo všetkých prípadoch ale vždy trvá určitú dobu, pokiaľ sa dvaja ľudia telesne a sexuálne zladia.
Ak už teda treba niečo odsudzovať, tak to, že sú ľudia tupí a neznášanliví, ale nie to, že si ešte nervzli. :oP