Ako ďalej? Sex s ním ma prestal baviť..

Príspevok v téme: Ako ďalej? Sex s ním ma prestal baviť..
Zuzana48

Ahojte...Mám taký problém...Mám priateľa 2 a pol roka, myslela som si že ozaj je ten s ktorým chcem byť a prežiť čo najviac rokov s ním...Avšak časom ma už sex s ním nejako prestal baviť, proste ma nepriťahuje už tak ako na začiatku, milujem sa s ním strašne málo, a on sám mi aj tvrdí že jeho samotný sex až tak nebaví, o tom sme sa rozprávali viac krát a je to aj zato, že nemá moc dlhú výdrž...No o tom potom :-)) Problém nastal v tom, že prišiel do mojho života iný muž, proste muž s ktorým sa neskutočne priťahujeme, rozumieme si úplne vo všetkom. Lenže aj on aj ja máme trvalý vzťah...Odkedy ho poznám tak neustále myslím len nanho, nato aké krásne chvíle sme zažili (aj keď sa ešte nič vážne medzi nami nestalo), a odvtedy ma priateľ priťahuje ešte menej, stále sa len hádame a večne to je za mňa kedže mi zrazu začalo na ňom snáď všetko vadiť, keď sme spolu tak chtiac či nechtiac stále myslím na toto druhého. A ja už neviem čo mám ďalej robiť, niekedy si myslím že som s priatelom proste už len zo zvyku, zato že mám pri ňom takú istotu že nebudem sama, a rozmýšlam aj nad tým že keby sa s ním rozídem tak proste som stratila 2 a pol roku života vlastne zbytočne...Poraďte mi, čo mám ďalej robiť, lebo už nevládzem takto, ked sa sama neviem rozhodnuť...Ďakujem veľmi pekne :-)

Zuzana48

Som rada, že si nemyslíš to, čo pôvodne :-)..ešte sa s ním skúsim porozprávať a dať mu dalšiu 254 šancu a uvidíme ako a zachová..aj keď už to dopredu zrejme viem...:-)

trampolina

tak to ukonci, ak nechce spolupracovat, tak to je iny pripad ako som si povodne myslel.
najdi si lepsieho, co bude chciet na sebe pracovat :)

Zuzana48

Lenže on žiadne problémy nevidí, alebo si ich nechce pripustiť alebo neviem čo...vždy ked sa začneme o tom rozprávať tak to skončí rovnako tak ako to začalo...ja už proste neviem čo mám robiť ..pre ten vzťah som urobila snád úplne všetko čo sa dalo...

trampolina

Zuzana48

no, tak je chyba vo vas oboch, normale si sadnite a napiste zoznam preco vam to nejde a potom rieste jedno za druhym.
kazdy problem ma riesenie.

Zuzana48

trampolina: jaj áno zase su ženy tie najhoršie ;-) ale čo mám robiť s chlapom, ktorý ma nedokáže v ničom podržať, pochopiť, podporiť ? to že si nerozumieme ani po tej sexuálnej stránke má trápi snad až na poslednom mieste...ale ja potrebujem niekoho u koho cítim že aj po čase ma má stále rád a vie mi to dať aj najavo...

trampolina

mna takto jedna nechala, uz 7 rokov sa potom trapim (a ona stale strieda muzov), takze vela stastia. ak ta to bavi, smelo do toho a kriz sa krizom krazom.

Zuzana48

o.m.g@♥♥♥ : prečo by mi mal byť len teraz dobrý ? a k tomu druhemu som sa mohla vrhnuť už davno, ale nespravila som to lebo mám rozum a nebudem podvadzať priatela, to by som sa s ním radšej rozišla a až potom mala niečo s niekým iným..neviem, prečo hned odsudzuješ ľudí, ale to je asi móda tejto doby :-)