Zaspavanie pri TV

Príspevok v téme: Zaspavanie pri TV
sleepy

Zacala som byvat s priatelom, a zistila som ze mame totalne odlisne spankove navyky. spavala som v tichu a tme, bez prerusenia, hlbokym spankom. Zvykla som si uz aj na jeho chrapanie, ale on potrebuje pri zaspavani TV (kt. je aj v spalni). Najprv mi robilo problem pri TV zaspat, ale zvykla som si na to, ale mam kvoli tomu velmi nekludny prerusovany spanok. ked sa uprostred noci zobudim kvoli televizoru a vypnem ho, priatel sa hned zobudi a nevie dalej zaspat, viackrat za noc ide na wc, nieco zjest do chladnicky a aj tak skonci v obyvacke kde si zase zapne TV a tam zaspi.
Myslim, ze je to dost zly navyk. Da sa to odnaucit? Ci mam si na tu TV proste zvyknut? Som z toho uz dost unavena, a nechcem mat oddelene spalne hned na zaciatku.

sleepy

0vecka otvorene okno mi napriklad nevadi, skor to uvitam. takze si nemyslim, ze som nejaka precitlivela co sa hluku a poziadaviek na spanok tyka :) len ta telka uz je moc

sleepy

0vecka neskusala, lebo ked sa v noci zobudim, tak vypinam tu telku v polospanku, nastvana a dezorientovana :D vacsinom hned potom aj zaspim, niekedy ani neviem kedy priatel odide do druhej izby a vsimnem si to az rano. ked ma nic nerusi, spim velmi tvrdo. ale skusim to teda, ci je lepsie ist na to postupne ked "liecba sokom" ocividne nefunguje. financne to neriesim, skor zo zdravotneho a vztahoveho hladiska.

sleepy

2 ebi77777777 ano spal, ja som sa zobudila na zvuk a svetlo z tv, vypla som aspon zvuk, on sa zobudil, vstal a isiel do obyvacky, kde mu este rano isiel televizor.
on mi to nevycita ani, berie to tak ze sa rusime pri spanku tak ide spat inam. pytala som sa ho kedy si to takto zvykol, zaspavat pri telke. ze uz v detskej izbe mali televizor takze bude asi fakt tazke odstranit takyto zlozvyk. sluchatko do usi som mu navrhla, zacudovane povedal ze to by ho rusilo :D on nevidi v tom taky problem ako ja, ide spat inam a pre neho je to vyriesene. mne by sa viac pacilo sa zobudzat vedla neho..

ebi77777777

ovečka
mne zas nevadí nič, ja spím ako drevo
ale teraz nasúpäť k príspevku, naspäť ku spomínanej situácii, ktorá sa tu rieši a je fakt absurdná (aspoň pre mňa)
no nechcela by som mať s ním rodinu, a toto by robil aj keby mal deti?? nechcem si ani predstaviť, aby takéto čosi deti videli a brali za príklad

0vecka

2 ebi77777777 dobre rano presne o tom je cela tato tema... ja si to tiez neviem predstavit... mne vadi aj dazd ked spim vmiestnosti so stresnymi oknami...

ebi77777777

ovečka

tak nechápem tomu, teda nejde mi na rozum, že ten dotyčný vie spať len vtedy ak mu hučí niečo

podľa mňa to je len zlý zvyk, a teda už vybudovaná silná závislosť

každopádne to normálne nie je

winki

sleepy ... mna len tak napadlo či by mu nepomohlo dať si slúchadká a pustiť si hudbu, prípad. aj film, alebo rádio cez to.