Dovolenka bez priatelky

Príspevok v téme: Dovolenka bez priatelky
vari_at

S priatelom sme spolu asi dva roky. Na dovolenke sme este nebli. Minule leto sme si planovali ze pojdeme spolu na nasu prvu dovolenku. Lenze prisiel Jun a on mi oznamil ze ide na dovolenku s chalanmi do chorvacka (vraj panska jazda) no po dvoch tyznoch som sa cisto nahodou dozvedela ze idu s nimi aj 3 baby ( 3 chalani si beru frajerky). Moj priatel anilen nezabojoval o to aby som isla s nim lebo vraj uz su plne auta a by sa pri mne s chalanmi nezabavil . Co by ste robili na mojom mieste baby? Ja to mam stale v hlave nemozem to prekusnut ako s aku mne zachoval.
Trapne komentare si nechajte, ja som len z toho nestastna.

poPotvorka

byt na tvojom mieste ,este by som ho aj vyprevadit isla ,popriala mu peknu zabavu ,hodila na pusku jedneho lepaka a nezabudla podotknut ,ze aj ja idem s hentym svalnatym Jozom od vedla na tyzdenny pobyt na Malorku ,kde to planujete pekne roztocit ..... daj mu pekne krasne najavo ,ze ti vobec nevati tento jeho time out

laurora

Vari at a ako sa tvoj praitel sprava k tebe noramlne vo vztahu? Ale skus si dat dole ruzove okuliare a objektivne sa pozri na cely vas vztah...ci nie je sebec aj v ostatnych veciach. Lebo ze sa nezabavi bez teba...a s kym sa chce zabavat s kamosmi, ktore tam budu mat nejake pipky?? Nechcem byt paranoidna, ale je dost mozne, zeby ta tam aj podviedol, mozno to uz aj podvedome planuje. Lebo toto VOBEC nie je panska jazda. Kamosi si tam idu uzit s novymi znamostami a tvoj priatel NEVERIM ze by tam bol len tak nasucho...(este ked si vezmeme more, slnko, exotika) to je idealne prostredie pre nejaky ten romanik. Kolko mate rokov, hlavne on? Ja by som urcite zhodnotila ci ma takyto vztah zmysel, lebo nieco sa mi natom nepaci... hlavne ked ta potrebuje mat tak daleko od seba a na taku dobu, v zivote by som chlapovi neverila, ze to je len tak...

MultiLevel

Idealne je, keby si prenho nepredstavovala prekazku pre zabavu a keby mal tuzbu vziat ta so sebou. Ak to tak nie je, preco asi? Bavite sa spolu, ked ste vo vacsej spolocnosti? Nie si ziarliva? Nedozadujes sa neustale jeho pozornosti? Dovolis mu napriklad kecat s cudzou holkou, aj ked si pri nom ty?
Aby si chapala, preco sa pytam...Povedal, ze by sa s tebou nezabavil s chalanmi. To asi nejaky dovod ma, nie? :) Ak si z toho taka nestastna, tak sa o tom porozpravajte. A najma nezabudaj, ze aj on chce svoju slobodu a volnost, ci si s nim, ci nie

whiteamerica

mohol to urobit tak, ze on zoberie svoju, a tam sa pani a damy rozdelia a maju vlastnu jazdu :D dve auta, panske a damske a ide sa :D maju obaja dovolenky, oddelene a obaja spokojny.

Agnes998

Suhlasim s ostatnymi, panska jazda by bola v pohode keby bola naozaj panska a keby si potom nasiel cas aj na dovolenku s tebou. Ale toto??? Ja som mala priatela ktory ma tiez na dovolenku so svojimi kamosmi nezobral a nakoniec sa z neho vyklubal absolutny sebec, co keby som nebola zaslepena by som videla od zaciatku. Nemyslim, ze toto je vhodny partner. A este ti povie ze s tebou by sa nezabavil? Paneboze! A s kym sa dobre zabava ked nie s tebou?

MonikaXXX

Ach moja, ved chápem, že si nechcela byť za tú zlú ktorá mu to dovolí, to chápem, ved aj ja som niekedy taká ,,hlúpučká,,..ale keby ťa naozaj tak veľmi lúbim aby ti stál za to, tak by sa takto nesprával a určite by ťa zobral so sebov. Môj bývalí bol podobný, tiež chcel ísť bezomňa na dovolenku, no dnes už spolu niesme, mám nového priatela a ten nechcel ísť ani na víkend bezomňa s chalanmi, že sa tam bude nudiť, a to je pravý chlap! ten tvoj sa potrebuje ešte asi vybúriť, no a kto vie čo všetko tam bude robiť......
Skús sa s ním ešte porozprávať, normálne mu povedz, že toto sa nerobí, aby ste šli radšej spolu niekam, fakt by si ho nemala pustiť..alebo sa na neho vykašli a nestrácaj čas, určite potom nájdeš takého, ktorý ti sám navrhe spoločnú dovolenku ;)

hrac

povedz mu ze nech tam ide, nech si to tam uzije a moze tam aj ostat :-) a najdi si normalnejsieho ktory bude chciet s tebou travit cas a nie s kamosmi a bohvieakymi babami ked su to nove znamosti, mozno to ani frajerky nie su

vari_at

MonikaXXX- vychádzam s nimi normálne. Su to chalani s ktorymi sa stretavame, ale baby nepoznam. To su ich nejake nove znamosti. A ja co som s nim uz tolky cas si nezasluzim ani prezit prvu dovolenku s nim. Kazdy sa zamysla nad tym ze fakt ide bez teba? A ja uz sa normalne citim trapne za neho. Ze co to je za frajera. A ja sprosta som mu to dovolila aj ked s tazkym srdcom a aj som povedala ze to je uz u mna uzavreta kapitola ze nech sa zabavi. Aka som len sprosta...nechcela som byt sekera, tak som povdala ze no dobre.