Dovolenka bez priatelky

Príspevok v téme: Dovolenka bez priatelky
vari_at

S priatelom sme spolu asi dva roky. Na dovolenke sme este nebli. Minule leto sme si planovali ze pojdeme spolu na nasu prvu dovolenku. Lenze prisiel Jun a on mi oznamil ze ide na dovolenku s chalanmi do chorvacka (vraj panska jazda) no po dvoch tyznoch som sa cisto nahodou dozvedela ze idu s nimi aj 3 baby ( 3 chalani si beru frajerky). Moj priatel anilen nezabojoval o to aby som isla s nim lebo vraj uz su plne auta a by sa pri mne s chalanmi nezabavil . Co by ste robili na mojom mieste baby? Ja to mam stale v hlave nemozem to prekusnut ako s aku mne zachoval.
Trapne komentare si nechajte, ja som len z toho nestastna.

poPotvorka

whiteamerica
tu foto nepoznam ,ale ak ,tak kludne mozes hodit dalsiu a vacsie osoby v hladisku poprosim ... a hlavne nieco oku lahodiace :)))
(len zartujem )

poPotvorka

vari_at
ano ,skusila by som ho postrasit a uvidis ako zareaguje a mozno povie "NIE nepustim ta" ,mozno to radikalne z jeho strany ti zalichoti ...... aspon zistis na com si ;)

Agnes998

Je pravda ze si moc dobra. Ale zas na druhej strane, ak by si si nasla priatela, ktory je tiez moc dobry, tak mozete mat krasny vztah a nikto nikomu nemusi hovorit ze hej, aj ja som tu. Nemusis menit sama seba, staci ked si najdes niekoho, kto si ta bude vazit.

MultiLevel

Nic si ho "zle nenaucila"...Je ine, ak ide vonku bez teba cez vikend a je ine, ak chce ist na dovolenku bez teba, ktora uz vobec nie je panska jazda..
Mne to pride tak, ze ta prestal lubit. Lebo toto clovek, ktory lubi partnerovi nerobi. Taky clovek si v prvom rade planuje veci spolocne, a robi vsetko preto, aby spolocne aj vysli. Myslim, ze tu ta laska uz na jednej strane skoncila...

Iba Katka

No už len 19 ročná baba, čo má po maturite bude platiť dovolenku 25 ročnému fasovi, lebo on uprednostnil dovolenku s kamarátmi pred dovolenkou s ňou. A ešte takému čo ju klame a píše si s nejakou inou perverzné veci.

Skonči to dievča a uži si leto ako slobodná baba