Dovolenka bez priatelky

Príspevok v téme: Dovolenka bez priatelky
vari_at

S priatelom sme spolu asi dva roky. Na dovolenke sme este nebli. Minule leto sme si planovali ze pojdeme spolu na nasu prvu dovolenku. Lenze prisiel Jun a on mi oznamil ze ide na dovolenku s chalanmi do chorvacka (vraj panska jazda) no po dvoch tyznoch som sa cisto nahodou dozvedela ze idu s nimi aj 3 baby ( 3 chalani si beru frajerky). Moj priatel anilen nezabojoval o to aby som isla s nim lebo vraj uz su plne auta a by sa pri mne s chalanmi nezabavil . Co by ste robili na mojom mieste baby? Ja to mam stale v hlave nemozem to prekusnut ako s aku mne zachoval.
Trapne komentare si nechajte, ja som len z toho nestastna.

lilyianka

je to veľmi divné a veľmi sprosté z jeho strany ..keď ty si logicky uprednostnila dovolenku s ním ako s babami a on ide na pánsku jazdu ..a ešte ťa aj klame, keďže idú aj ďalšie baby ... no a tá trápna výhovorka typu, že nie je miesto, ha ha ha ... toto keby mne spraví priateľ, tak sa môže tešiť, že by ma už neuvidel, ale tak viem, že by našiel všetky spôsoby na to, aby so mnou šiel ..... vieš čo sprav to tak, že choď aj ty na dovolenku, s babami a nejakými chalanmi, ako sa mu to bude páčiť

Mimulus

Sa to volá odcudzenie a nepochopenie- komunikácia je tiež dôležitá. Veď ak ti povedal, že nemá peniaze tak prečo si mu tú dovolenku nezaplatila? Že to je pod tvoju úroveň? Tak si to mala aspoň navrhnúť a by si videla ako by reagoval. Ak by cúvol je zle.

vari_at

Priatel ma 25 a ja 19. Niesom ten typ co by mu vsetko zakazoval, praveze ma volnosti az moc by som povedala. A asi som si ho zle "naucila" a on to teraz berie ako normalnu vec. Sak co idem bez teba cez vikend niekam von tak mozem ist aj na dovolenku. Najprv ked som mu povedala ze pre mna je prvorade ist s nim na dovolenku a nie s kamaratkami ( lebo posielal aj mna s babami na dovolenku ) tak mi povedal ze pojdeme spolu koncom Augusta. Ale po par tyzdnoch mi povedal ze uz na to asi nebude mat peiaze.
Ja nechapem tych chlapov. A co sa tyka tych veci ze ci som ziarliva. Ziarliva som tak zdravo. Kamaratky mu nezakazujem, samozrejme v jeho okoli su aj slecny ktore maju za lubom nieco ine a nie kamaratstvo tak tie hned rusim. A ked sme spolu vonku tak sa bavime normalne podla mna (aj ked chodime spolu von strasne malo).
V poslednej dobe mi aj prestal davat najavo svoje city ku mne , donedavna mi hovoril pekne veci, hovoril mi ako ma miluje ale uz som to od neho nepocula dost dlho. Povedal ze to je tym ze sa stale hadame ale on si neuvedomuje ze tie hadky su koli nemu (dovoelnka bezo mna, pisava si s nejakou slecnou perverzne veci) a to uz sa toci dookola a vzdy pri nejakom nedorozumeni sa dostaneme k tymto dvom problemom a hadka je na svete.
Uz som vazne zufala a neviem co mam robit.
Kazdy mi vravi ze som na neho moc dobra.Ale nemozem za to ze mam taku povahu a milujem ho. Je to vsetko tak strasne zlozite :-(

whiteamerica

Mimulus,vies co sa stalo mne? v januari som sa vybral tiez na 1 tyzden dovolenky a nikomu som to nechcel povedat (lebo tu na fore ma nasrali, ze sa mi smiali z toho ze stale o tom haluzim a nic)
ale sranda bola ta, ze VZDY ked toto urobim, ze sa zoberiem niekam, tak VZDY mi niekto vola a nieco chce, ale take, napriklad kamos "cau, nezabudol som si u teba rukavice? nemozes sa pozriet?" a co teraz? :) ako sa mam pozriet ked som mimo ? :D a takto sa to deje vzdy najneskor do 2 dni od odchodu !! :D
aj ked som sa vybavil zaloznym internetom (ktory zlyhal) a nechal doma zapnuty PC , nech imituje moju pritomnost (a ja ho ovladam na dialku), tak mi to nevyslo, nikdy, ani raz, ani 1 blby den-noc-den (lebo neslo metro vo viedni a ja som sa tam zasekol, takze v 19tich som namiesto cca 20 dosiel domov o 06, a potom som im musel povedat preco :D nemal som odvahu klamat, ale dnes by som povedal "na chate som sa opil" a bol by pokoj, takto o mne vedia viac nez je mi prijemne, no co uz,moja chyba)

Mimulus

poPotvorka - aj mne to manželka spravila :))) Tak som sa zobral a išiel na dovolenku aj ja - a ani o tom nevedela a doteraz nevie :DDDD

Blondula

on by sa s chalanmi nezabavil keby si tam sla s nim ??? :D to uz co za argument ?? :D a ti ostatni chalani akoze budu lietat za inymi babami ?? pokial viem,panska jazda je cisto s chalanmi a bez bab....toto zavana niecim inym....