Mešká mi menštruácia

Príspevok v téme: Mešká mi menštruácia
Any55

ahojte, mám problém s menštruáciou, už sú to skoro 3 mesiace čo mi neprišla ale za mesiac a niečo som schudla 6 kg..bude to tým alebo tým že fajčím (už nie tak často) ?? Prosím pomoc..a schudla som tak preto lebo som chodila vracať (ale nie každý deň, iba ak som sa prejedla, ale už som s tým prestala). kedy sa mi vráti menštruácia? prosím pomoc

Any55

veď krvácala som.. a použila som normálnu klasickú vložku ..ale tak najlrpv som krvácala normálne..že som vedela že to kvôli tomu že to bolo prvý krát.. ale potom na ďalší deň som už krvácala tak že to bolo do hneda..

lilyiankaa

nemusela to byť menštruácia, ale len výtok pred menzesom .. vtedy môže byť hnedý ... a po prvom pohlavnom styke si samozrejme mohla krvácať ...

Any55

a myslíte že to bola menštruácia podľa vás .. lebo som si to pre istotu aj zaznačila ..len som bola trošku mimo ..

Any55

dobre..takto .. pred dvoma týždňami som mala sex.. prvý krát .. no aa najprv mi šla čisto červená krv .. potom na dve hodinky prestalo už .. a potom som mala Ďalšie 4 dni aj vložku .. som nevedela či to som vďaka tomu dostala menštruáciu a či to vôbec menštruácia bola..lebo to bola taká do hneda krv .. len som sa chcela opýtať ako dlho ste napr. vy krvácali po prvom sexe.. a či je možné žeby som dostala hneď potom menštruáciu
..no a z vracaním sa mi podarilo prestať.. som pribrala 1-2 kilá (teraz vážim 54) a som si to perfektne udržiavala..už asi mesiac dozadu som nevracala každý deň.. dobre priznávam že niekedy áno.. ale to keď som zjedla toho až príliš veľa .. nevyvracala som všetko.. napr som zjedla raňajky, obed a na večeru som toho zjedla veľa tak som vyvracala len to čo som mala na večeru.. ale snažím sa s tým prestať..viem že je nerobím dobre ..

Any55

a ešte jedna otázočka-keďže mi tá menštruácia mešká asi 3 mesiace myslíte že teraz by som nemala mať sex? prosím pravdu :)