Mešká mi menštruácia

Príspevok v téme: Mešká mi menštruácia
Any55

ahojte, mám problém s menštruáciou, už sú to skoro 3 mesiace čo mi neprišla ale za mesiac a niečo som schudla 6 kg..bude to tým alebo tým že fajčím (už nie tak často) ?? Prosím pomoc..a schudla som tak preto lebo som chodila vracať (ale nie každý deň, iba ak som sa prejedla, ale už som s tým prestala). kedy sa mi vráti menštruácia? prosím pomoc

Kvety zla

Any, tak ze navstivis psychologicku a povies jej presne toto co si prave napisala mne, ze si chodila vracat po jedle, ze si uz prestala ale ked zjes cokolvek ine nez ovocie tak priberies, ze ked zjes obed tak priberies.

Any55

keď ja sa snažím jesť zdravo, ale ja viem že to preháňam, ale mám doobrý pocit keď si pomyslím že som sa najedla ale len zdravo a tým myslím LEN ovocie -.- Neviem ako mám začať jesť aspoň normálne na obed abby som nepribrala pretože ja priberiem keď sa na obed najem..to je ten problém .. -.-

Kvety zla

gynekologicka ti podla mna nic nezisti. a ved presne o to ide, jes minimalne aby si nahodou nepribrala naspat, mas psychicky problem, nie fyzicky. podvyzivene zeny neovuluju a nemaju menstruaciu. kym nezacnes normalne jest tak ani menstruovat nebudes, ale to je naozaj najmensi problem.

Any55

ja už nechodím vracať, prestala som s tým hneď ako mi prestala chodiť menštruácia, teraz si len držím tú váhu preto nejem veľa ale jem a nevraciam.
Ja sa bojím ísť ku gynekologičke že mi niečo je :D viem je to blbé ale tak ten strach tu je no

Kvety zla

schudnut za mesiac zo 60 kil na 53 je nesmierna zataz pre organizmus. mas bulimiu a to je hlavny problem - ked zacnes normalne jest (neprejedat sa, nechodit to potom vyvracat, mat vyvazenych 5 jedal denne), starat sa o seba a prestanes fajcit, menzes sa ti vrati.

Veritel2

Prosim Ta, miesto toho ze sem vypisujes a snazis sa najst odpoved na tvoju otazku - co nenajdes, lebo nikto nieje vestec ze vidi do tvojej susky ze preco nemas menstruaciu.
Povedz mame nech Ta objedna na gyndu a budes vediet co ti je...

Any55

dobre prepáčte, tak práve že ja som vtedy nebola chudá, som vážila 60 kg !! -.- Teraz 53
Neviem ale tak tri mesiace ma už desia

lilyiankaa

ak si schudla a už predtým si bola chudá, je možné, že ti menzes neprišiel pre to ... skús nabrať kilá naspať a príde aj menzes ... a tie vulgarizmy vynechaj .. najprv som ťa považovala za celkom normálnu babu, ale po tom tvojom príspevku mám iný názor ..

mishel_

Nič neboj ono sa to dostaví mojej kamaratke meškala rok a pol a nič jej nebolo :) súhlasim s ebi77 tvoj slovník je strašny mala by si nad tým pouvažovať a zmeniť ho a jasna vec prestať fajčiť :))