Afrika - Egypt (Hurghada) s 2,5 ročným bábom

Príspevok v téme: Afrika - Egypt (Hurghada) s 2,5 ročným bábom
Wikiki

Mám otázočku pôvodne sme sa chystali do Turecka ale zájazd je už obsadený tak nám ponúkly Egypt Hurghadu Sunrise Royal Makadi 5*.Problém je že sa tam bojím vycestovať s 2,5 ročným hyperaktívnym dietatom.Predsa len je to Afrika....Za hotelom je púšť a chystáme sa v Auguste( +40 minimálne bude) čiže asi to nebudú velmi dobré podmienky pre bábo??
Ale známi hovorili že sa to dá vydržať lebo tam pofukuje príjemný vánok.Môj priatel už bol v Egypte a žiadny faraón ani nič také no ale ja sa trochu bojím tých horúčav lebo priatel bol v októbri :D
Máme skúsiť alebo radšej niečo Európske (Taliansko,Bulharsko,Španielsko....)Egypt nás ale vééééélmi láka tak prosím o radu.

asdfsda

Ja by som nesiel s takym malym dietatom do Egypta najma z hygienickych dovodov. Je velka sanca, ze tam dostanete zaludocne problemy. Ja som nechapal, ze preco to tam vsetci dostanu, ved to vyzera cisto, az som zazil, ze sa upchal kohutik automatu na dzus, prisiel udrzbar, vyhrnul si rukav, strcil ruku do dzusu a zvnutra nadoby vycistil ten ventil - vytiahol sajrajt, pokojne tu nadobu zase zavrel a o par minut si z nej turisti capovali dzus. Oni su strasni humusaci a ich imunitny system je na to zvyknuty, takze oni su v pohode. Akurat my, co zijeme v hygienickejsich podmienkach tam vzdy ochorieme. Z celeho zajazdu 100 ludi, nedostali hnacku dvaja...