Gynekolog strach

Príspevok v téme: Gynekolog strach
kristy697

Dobry den, pravdepodobne to tu uz niekde bolo, ale mam moznost pripojit sa cez mobil len na net a velmi tazko sa mi to tu hlada..Mam velky az panicky strach z lekarov a obzvlast gynekologa a som velmi hanbliva.. Chystam sa na gynekologicku prehliadku prvu. Bojim sa, ale chcem sa len spytat ci tam dolu ma byt zena oholena alebo tam maju byt chlpky ori prehliadke. Nechcem to pokazit. Dakujem

raduskaaa

tomu doktorovi je uplne jedno, ci budes oholena alebo zarastena... jemu ide o tvoje zdravie a o to, aby ta pozrel, ci mas vsetko v poriadku.

sarita2612

Dobrý deň, v prípade, že máte 15-19 rokov by som vás chcela požiadať o vyplnenie tohto dotazníka. Je to dotazník o antikoncepcii, ktorý je súčasťou mojej seminárnej práce. Za každú odpoveď budem vďačná.
Link:
docs.google.com

Monika1984

Holis sa alebo nie? ak sa holis-ohol sa budes sa citit lepsie, ak sa nezvyknes holit nerob to. Nerob nic pre gynekologa ale pre seba ako sa ty citis dobre. Vyber si dobreho gyn alebo gynekologicku prestuduj na nete od kamaratiek mamy odporucania

stylelucky

Gynekologovi to je uplne jedno, ci si tam dole oholena alebo nie. Pozrie ta aj ked budes zarastena. No isto je lepsie, alebo teda aspon ja sa lepsie citim, ked som oholena.

1kokos

Je smutne ako vsetky riesite ci oholene alebo neoholene ako navonane a preco?
Chcete sa mu pacit? A vobec Vas nezaujima manzel co sa paci jemu?
Vsak jemu roztahujete nohy raz mozno 2x do roka
tak preco je dolezitejsi ako Vas manzel?
Je to velmi smutne toto tu citat.

gaspacho

for MultiLevel > nechcel by som žiť s kravou, ktorá s kundológom preberá svoj intímny život. Ak nie je Tvojim partnerom vibrátor, tak je to aj intímny život niekoho druhého.

L.Borgia

gynekologovi je úplne jedno, či príde žena oholená al. s bobríkom ... dôležité je, aby si na prehliadku prišla samo, že pekné čistučká, vykupaná a nájdi si takého kt. budeš dôverovať ...