predmenštruačný syndróm

Susicat

Posledné 4 roky som velmi senzitívna na predmenštruačné syndrómy.S priatelom sa už len zabávame na mojich zmenách nálady.V okamihu mi vedia slzy vojsť do oči pri inokedy bezvyznamnej veci

igris

mili,
mne su psychousi tiez nesympaticky, ja to riesim cvicenim, odburas nervozitu a este si v tele vyrobis dobrych hormonov :), mas dobry pocit ze si nieco pre seba spravila :), mne to vacsinou pomaha, aj ked cim dalej tym castejsie doma upratujem :), asi starnem :)

tachyon

Vyskúšaj zostavy prípravkov na odstránenie problémov pri menštruácii. PMS je sposobeny hormonmi a chemickymi zmenami v organizme, prirodna nahrada hormonov v tychto pripravkoch pomaha udrziavat ich normalnu hladinu.
-odkaz odstránený-

maji

Aj ja som mala podobne priznaky pred menzesom,stavy uzkosti a pod. Gynekológ sa o to nezaujímal, tak som navštívila psychiatričku a ta mi dala lieky proti depke a úzkosti, žiadne oblbováky. Super pomohlo

mili

Jasné, ze som si dala vyšetrit hormony! Všetko mam v poriadku!! A depku mam stále. Neviete mi poradit, co by mi pomohlo? Nieco take normalne, aby som nemusela ist k psychiatrovi..

anonym_877

ja mam stale pred menstruaciou bolesti brucha, naladu pod psa - kricim na kazdeho bezdovodne -, som unavena, bolia ma prsia a citim tlak v bruchu. ako som pocula, mozu to byt priznaky predmenstruacneho syndromu.