Erotické pomôcky

christine2

použivame a to pravidelne.. Skoro každe druhe milovanie je s hračkami. Pravda je, že použivame iba vibrator, puta a stimulator oralneho sexe. Stačí nam to :)

borec32

Mňa by zaujímalo, či je tu nejaký chlap, čo má skúsenosti so silikónovou pannou. Nemyslím klasické nafukovacie, ale také tie, čo vyzerajú ako skutočné ženy. Na Slovensku sa zatiaľ kúpiť nedajú, jedine zo zahraničia.

Vďaka za odpovede.

sonicka_s

ja mam puta, vibrator (obyčajny a triple), stimulator oralneho sexu. Je to najzaj skvela pomocka.. Ak sa hanbiš ist do sexshopu, pozri na superlove.sk a tam ti to pošlu ako sukromna osoba, takže sa o diskretnost bat nemusiš

Saska956

Absolútne suhlasím s prispevkom nižšie. Vibrátory značky LELO sú top. Vzhľad aj funkčnosť týchto vibrátorov je perfektná. Ich cena je samozrejme vyššia vzhľadom na značku a použité materiály, ale stoja určite za to. Ja som kupovala Lelo Iris a som spokojná na 150%. S partnerom uvažujeme ešte nad Lelo Tiani, pre spoločné využitie. Kupovala som to cez net na
www.zambo.sk

Syno

Zájdi na stránku www.eroticke-pomocky.sk a nájdeš erotické pomôcky od výmyslu sveta. Je tam obrovský výber, stačí chuť experimentovať a trochu peňazí, niektoré hlavne kvalitnejšie už niečo stoja :) ... ale stojí to za to :p

MI-6

Linda, len a len odporúčam, skús to. Mám len dobré skúsenosti. Moje odporúčanie - pozri značku Lelo. Za niekoľko minút zažiješ niečo veľmi zaujímavé.