Najlepsi psychiater na Slovensku

orol

antivirDnes - nikoho nesudim a uz vobec nie Mudr. Zabkaya, ktoreho naviac ani nepoznam.

-zle si si vysvetlil moj prispevok a skus ho chapat inak

-islo mi len o skutocnost, ze podla akych realnych skutkov,merania, vysledkov, velicin meraju ludia odbornost lekara, kedze ho doporucuju ako odbornika

Neo Ned

Taký, čo hneď nepredpisuje lieky a má pochopenie aj pre nejaké tie duchovné a náboženské poznatky a prežívanie a nepovažuje takých ľudí hneď za nejakých schizofrenikov a pod.

antivir

zabkay urcite taky nie je, on je klasik, a co som pocul o albertovej tak ona sice robi nejaku alternativnu liecbu ale neviem ci zrovna duchovnu.

Neo Ned

Inak, mňa by zaujímalo, nejaký alternatívny psychiater resp. psychológ, taký napr. v BA nie je? Pod tým alternatívnym si predstavujem niečo ako Stanislav Grof, Teodor Rosinský a pod., nejaký taký duchovnejší...

antivir

a ja posudzujem odbornika podla toho ci pomoze a nie ci je mily. to je len bonus k tej odbornosti. napokon ked niekto robi lekara alebo psychologa tak by mal vediet aj spravat sa k ludom slusne a mal by mat nejake solidne komunikacne schopnosti. s usmevmi a milotou by nikto dlho na vrchole nevydrzal.

antivir

orol, nemas pravdu, mozno je to len tvoja skusenost. lebo mudr. zabkay sice je mily a prijemny, ale je to aj odbornik akych je na slovensku malo. a o albertovej hovoria jej pacienti ze je to chodiaca encyklopedia. nesud ked nepoznas.

orol

Zazil som lekarov, ktori boli malovravni, prisni a posobili dojmom "gadžov"
-a prave tito lekari velki ludia a odbornici vedeli toho ozaj hodne a dokazali vyliecit kazdeho pacienta
-a zazil som lekarov, ktori boli mili, usmievavi, s prijemnym hlasom a vystupovanim
-ale tymto "divadielkom" len kompenzovali svoje neznalosti a mnohokrat neodbornost
-aby boli pred pacientami skveli
-a vela ludi samozrejme prave na toto skoci a chvali takeho lekara, aky je odbornik