Najlepsi psychiater na Slovensku

orol1

Klaudia, tiez si myslim, co Tomas

Psychiatrická komorbidita
Pacienti s CBD často spĺňajú kritéria pre poruchy na osi I,
obzvlášť poruchy nálady (21–100 %), úzkostné poruchy (41–
80 %), poruchy vyvolané zneužívaním rôznych látok (21–
46 %) a poruchy príjmu potravy (8–35 %). Poruchy kontroly
impulzov sú u týchto ľudí tiež bežné. Okolo 60 % ľudí s CBD
má kritériá pre aspoň jednu poruchu na osi II. Aj keď ne-
poznáme typickú osobnosť človeka s CBD, najčastejšie bola
zistená obsedantne kompulzívna porucha osobnosti (vyhý-
bavá a hraničná)

ti ludia toho maju pravdepodobne vzdy viac

Tomas12345

Klaudia lena :

No tak toto je na pschiatra. Môže mať obsedantno kompulzívnu chorobu spojenu so socialnou fobiou.

Klaudia lena

Neviem kde by som začal skôr. Môjho rodinného príslušníka - bratranec, začali sprevádzať zvláštne návyky. Návyky myslim prechádzanie cez úzke prekážky, otáčanie sa v posteli, nedbá o hygienu, neje, číta návody na potravinách, stroho komunikuje, stále nad niečim premýšľa, vyhýba sa spoločnosti, po schodoch chodí tak, že najprv prekročí 2schody, potom 3 a potom4, poklepe si po čele 3x, stále leží alebo pozoruje okolie cez okno, tvrdí, že pozerá seriál na telefóne ale v skutočnosti len pozerá na telefon, na ktorom nič nerobí. Prosíme o radu.

Hejtytamajatu

Síce oneskorene ,ale nedá mi. Laura 36 Xanax po troch mesiachoch bežnej dávky nespôsobuje závislost pokial sa nekombinuje s alkoholom. Ja som užíval Xanax 2 roky denne a pomohol mi, bez problémov som z neho vyšiel von, žiadne abstáky a odvykačky sa nediali.
Lekár ak chce dat liek na okamžitú úlavu, ako píšeš, tak práve Olprazolam úXanax/je jedna z možností.
Liek na dlhodobé udržiavanie sa hladá velmi tažko a môže to trvat roky kým sa k nemu prepracuješ.
Tak žiadna panika.

Tewa

Aj ja hladam dobreho psychiatra nevie neikdo poradit v Bratislave. Mne este od oktobra nedokazala lekarka nasadit lieky ktore by mi sadli.

laura36

Emilin, skoro som odpadla, ked som sa dozvedela ze spominana lekarka je vraj najlepsia.. Preboha.., otrasny pristup, liecba, ja som od nej sla s placom, cakala som nieco uplne ine, ziadne povzbudenie, nic, obycajna pipina... Keby som si po dvoch mesiacoch sama nevysadila ten Xanax, asi by som bola uz na odvykacke, uz som bola uplny zavislak a predpisovala mi ho dalej, az som to sama stopla, postudovala, ako to najlepsie vysadit. Napchavala ma liekmi na spanie a nepocuvala, ked som jej vravela, ze ja spim aj bez nich ako drevo, az som si ich sama vysadila a spala som vyborne aj bez nich.. Nadopovala ma, ze som do prace chodila ako matoha a zbytocne...Nechapem, kto jej to hodnotenie napisat, rodicia co mali hyperaktivne deti a ona ich utlmila liekmi v mega davkach, aby cely den spali? Najlepsi psychiater moze byt podla mna ten, ktory vam da lieky, po ktorych sa hned ulavi, ale castokrat ich musi vyskusat niekolko a zial su caste pripady, ze vobec nezaberaju, asi tak.

Emilim

Za najlepsiu lekarku roka bola vyhlasena pani dr. Vostinarova z Noveho mesta nad Vahom, je to psychiatricka, aj ja o nej uvazujem, ze ju ju navstivim.

Emilim

Ja tiez hladam uz dlho ozaj dobreho a schopneho psychiatra na zapadnom slovensku v meste TO. Nepoznate niekoho dobreho- hlavne odbornika. Dakujem.

Peterko7

Nie je lahko najst lekara odbornika, ktory sa specializuje na zvysenie vykonnosti u sportovca (okrem treningu a stravy). Krvny obeh, stav srdca atd. Je na Slovensku lekar, ktory sa specializuje na zvysenie fyzickej vykonnosti u sportovcov?