vaginálna kandidóza

damian

Presne, ako pise Zuzka, treba trpezlivost. Kandidy, ktore mozu byt vysledkom aj niekolkorocneho procesu, nezmiznu za mesiac, ale bojuju o prezitie, ako kazdy iny organizmus. Liecba casto trva aj mesiace, hoci prve priznaky zlepsenia sa objavia priblizne po 1-3 mesiacoch, zalezne od vaznosti stavu.

zuzka24

ivciatkom,

skus sa zamysliet aj nad svojou psychikou...mozno si z toho vsetkeho tak vystresovana,co znizuje tvoju obrynyschopnost organizmu.skus na nejaky cas vyhodit tanga,farebne spod.pradlo,pouzivaj cisto iba bavlnu.bolo by mozno fajn,keby si si precistila cely organizmus-detoxikacia.

zuzka24

ahoje,ja som mala tiez takyto problem,dlhodobo,zakladom je-ziadne sladkosti,biela muka a vyrobky z nej,ovocie iba kysle,vela zeleniny,vela vody,caje-iba bylinkove...skusila som tabletky DIDA-myslim,ze aj tie mi pomohli.alebo probiotika-k comu patria aj biele jogurty,acidko,ale nie sladke.chce to trochu trpezlivosti,ale mne je uz celkom fajn.este-sladkosti by nemali patrit do jedalnicka ani po vylieceni..

damian

Symptómy parazitickej infekcie
Slabé imunitné funkcie, nedostatok sexuálnej túžby, kandidóza, plesne nechtov na nohe, chronické opuchy a plynatosť, svrbenie konečníka, boľavé ústa (biele škvrny na jazyku alebo na vnútornej strane líca), pálenie, pohlavne prenosné choroby (STD), strnulosť alebo pálenie, chronická únava (ME), alergie, precitlivenosť na jedlo, precitlivenosť na chemikálie, afty, chronické vaginálne kvasinkové infekcie a výtoky (zvyčajne husté, biele), vyrážky a svrbenie v oblasti mužských genitálií, infekcie močového mechúra, kŕče v črevách, návaly chutí na jedlá bohaté na cukor a sladkosti, návaly chutí na jedlo bohaté na kvasinky a uhľohydráty. To všetko sú už posledné inštancie a vonkajšie prejavy už dávno rozvinutých parazitov v tele.

damian

Ked je kandidoza takto vazne rozsirena (lebo ak su prejavy uz vonkajsie, ide o prepuknutie uz DAVNO rozvinutej systematickej kandidozy na povrch), je treba omnoho komplexnajsia liecba, nie len laktobacily. Celkom iste su potrebne silne enzymy (kedze pliesnou napadnute bunky mozu narusit jedine enzymy). Ak je to tak zle, aj konvencne antimykotika ako diflucan sa berie od 400 do 600mg (vid protokol pri systematickych pliesnach) denne po dobu najmenej 3 tyzdnov.

RNG

ivciatkom,ake laktobacily beries?Ako prisne dodrziavas nizkosacharidovu dietu(chlieb, zemiaky, ryza, pecivo su tam NONO, beries miesto toho 3 lyzice kokosoveho oleja a proti kvasinkam treba aj 3x300 mg+ oreganoveho oleja, pripadne aj 2x30 kvapiek GSE a psylium na precistenie criev. lebo tam sa velka vacsina kvasiniek zdrzuje a ked su odtial vymetene a vynicene a nahradene probiotikami, aj inde v tele zmiznu.

ivciatkom

Ahojte, ja mam kvasinky neustale vyse 2 roky,nemohla som ani chodit,stale sa tej pliagy nemozem zbavit a to drzim prisnu protikvasink.dietu uz skoro pol roka, nezabera mi nic,kremy,cipky,neznesiem nic vsetko ma pali,svrbi.Takisto mam strasne bolesti pri sexe,s priatelom kvoli tomu uz rok nespim, beriem stale laktobacily.Uz neviem co robit! teraz som zmenila gynekologa,tak uvidim.Povedal,ze sa nemam umyvat sprchou otocenou do posvy a kazde rano mam vypit pohar vody s trochou jablcneho octu,tak uvidim. Musime vyzriet na tie potvory!