vaginálna kandidóza

RNG

nuz to ma dobi!, tak preco davaju pri liecbe myomov synteticke progesterony a maju s nimi limitovany uspech. Ja som v domneni, ze myomy su smetiska v tele podmienene hlavne prebytkami niektorych estrogenov a liecba je extra progesteron! Alebo yam, z ktoreho si telo vie vyrobit rozne hormony, vcitane a hlavne progesteronu.

damian

...a to samozrejme spolusuvisi s nerovnovahou estrogenu-progesteronu. Je to estrogen, ktory spusta hojacie procesy v tele tym, ze spusti funkciu kmenovych buniek (ktore sa rychlo obnovuju). Ked je nadbytok progesteronu, rizikom je myom a neskor aj nador.

damian

Tak hrozne vyskyty myomov (myoma uteris)u zien maju nasledujuce zaklady - kedze ide o maternicu, ide o vysiu koncentraciu kmenovych buniek (trofonblastickych), ktore maju tendenciu zvrhnut sa do nadorov koli dlhodobym procesom neuspesneho hojenia. A dlhodobe neuzpesne hojenie je sposobovane kyslotvornou stravou a teda konsekventne kyslym prostredim, vytvarajucim nekonecne zapaly. Kysle prostredie je velmi podporovane nedostatkom kyslika a VODICKY v tele.

damian

...nemam cas rozpisovat sa tu o kave, ale jednou z problemov je to, ze ma obrovsky mocopudny ucinok, ako vieme, a tak telo dehydruje do extremnosti. A kedze nase SK zenicky holduju pitiu kavy omnoho viac, ako muzi, su vystavene omnoho vyssiemu chronickemu dehydrovaniu a teda i chorob s s dehydrovania suvisiacich.