Prečo chcú chalani hneď sex?

Príspevok v téme: Prečo chcú chalani hneď sex?
janulik266

Nepochopím tomu..to naozaj na nič iné neviete mysliet? (ako česť vynimkám. Spoznala som sa so skvelým chalanom, je úžasný, milý, romantický, krásny...no lenze presiel ani nie týzden a uz sa pýta na sex..velmi ma to zarazilo, ze preco tak skoro?? Ked som mu povedala ze sa na to jednoducho este necítim, pár dni mi ani neodpisoval a teraz ked mi znova napísal, tak najprv sa snazil tak slusnejsie, a potom zase presiel na temu SEX..nechápem preco je taký nedockavý??
Čo myslíte má to s takýmto chalanom nejaký zmysel? Podla mna je strasne nadrzaný, a začinam pochybovat o tom ci ma vôbec lúbi :( :( velmi ma v tomto sklamal :(

ChristopherK

preco chce sex? keby ho nechcel by to bolo divne, nie? :D vsak je to rozumne, ze ho chce. No a mozno ked sa pomilujete, tak sa aj do teba zalubi, nikdy nevies :P

siemens

ak je zhyckany tym, ze baby na neho letia, jedine co mozes urobit je to, ze mu nedas. nestanes sa dalsou ciarkou v jeho zozname a tym neklesnes na uroven tych, ktore pretiahol a okaslal. aj ked s tebou nebude chodit, aspon tebou nebude opovrhovat.
ak do neho nie si buchnuta, tak sa na neho co najskor vykasli, lebo ked sa namotas, dostane ta tam, kam ta chce dostat. potom uz nebudes drzat opraty v rukach ty, ale on. a to nemusi byt dvakrat prijemne.

heat99

Pretože sex je tá jediná vec, ktorú muž od ženy potrebuje. Všetko ostatné si vie zariadiť sám. Žena nemá okrem sexu čo viac mužovi ponúknuť.

MultiLevel

no a k tvojmu problemu...Zistila si, ze az taky uzasny nie je, ako sa zdal. Nastastie si to zistila velmi skoro, nez ste sa do seba bezhlavo zamilovali, zobrali a mali 4 deti...Preto sa s nim uz nestretavaj a neries ho. Naco? :) Ma to zmysel, mam pocit, ze nie... :)

MultiLevel

ja asi ozaj chodim kanalmi, alebo co, ale takychto chalanov skutocne nepoznam....Bud som strasne spatna a nikto by o mna neoprel ani bicykel, alebo som uplne normalna baba, ktora si je vedoma svojej hodnoty a takyto typ chalana sa v jej zivote nikdy neobjavil... :D :D
Chapem, ze mas zlu skusenost, ale hadzat vsetkych chlapov do jedneho vreca je hlupe...Ja napriklad neznasam, ak ma niekto hadze do vreca s tymi usmoklenymi, naivnymi zenskymi, ktore si neskutocne zavidia aj to, co ta druha nema. Odmietam byt v jednom "vreci" s nimi len preto, ze mame jedno spolocne - vaginy. Preto kvoli zlej skusenosti s jednym, nehodnot vsetkych... :)

sdsddf

Odpoved je velmi jednoducha - pretoze ta nema skutocne rad, chce si iba zasexovat. Pises, ze je krasny - ak myslis fyzicky, tak ze na neho letia baby, tak je jednoducho na to zvyknuty, lebo niektore baby, najma ak sa necitia byt moc krasne si povedia, ze s nim preziju aspon sex, kym sa s nimi rozide a uziju si to. Drz si svoj postoj v tomto a prehodnot vztah s nim. Resp. popros niekoho nestranneho, kto vas obidvoch pozna o objektivny nazor.

siemens

mozno ze este ziadnu nepretiahol a skusa si tie reci cez fb. ked je s tebou ma plne gate, ale len strachu.
tak ci tak by som sa na neho vykaslal. aj ja sa na babu pozeram na uvod s takym sexualnym hodnotenim, ale ked da hned, tak ma to aj rychlo prejde. ak ma o teba aj iny zaujem a nielen ta dostat do postele, tak by aj cez fb vypisoval nieco celkom ine a nie o sexe.
kasli na neho, moze sa ti sice pacit, ale to na vztah nestaci. bude to vol.