Prečo chcú chalani hneď sex?

Príspevok v téme: Prečo chcú chalani hneď sex?
janulik266

Nepochopím tomu..to naozaj na nič iné neviete mysliet? (ako česť vynimkám. Spoznala som sa so skvelým chalanom, je úžasný, milý, romantický, krásny...no lenze presiel ani nie týzden a uz sa pýta na sex..velmi ma to zarazilo, ze preco tak skoro?? Ked som mu povedala ze sa na to jednoducho este necítim, pár dni mi ani neodpisoval a teraz ked mi znova napísal, tak najprv sa snazil tak slusnejsie, a potom zase presiel na temu SEX..nechápem preco je taký nedockavý??
Čo myslíte má to s takýmto chalanom nejaký zmysel? Podla mna je strasne nadrzaný, a začinam pochybovat o tom ci ma vôbec lúbi :( :( velmi ma v tomto sklamal :(

lilyiankaa

a to ti akože narovinu povedal, že chce sex, alebo ti to dal len nejak najavo ..... lebo ak ti to povedal na plnú hubu, tak je to sila ... ja by som tiež v takom prípade pochybovala, či mu ide o mňa alebo len o sex .... takže sa ti nečudujem, že nevieš na čom si

Maoam

vsak bol uprimny, bud rada, ze nerobil okolo toho tanecky a netahal ta za nos, ako vysoke percento inych muzov.....tento to aspon uprimne vyklopil

janulik266

čo ja by som za takého chlapca dala, čo nechce hned sex..ale az po určitom čase, ked to budeme chciet obaja :(

luciano

Ja som mal za čias mojej mladosti presne opačnú skúsenosť. Ja som sex chcel až po určitom čase, ale dievčatá,s ktorými som chodil, tak chceli sex hneď.