Liecba pomocou Joalis

Príspevok v téme: Liecba pomocou Joalis
Nicolas55

hoj,
mate skusenosti s touto liecbou? Priatelka bola teraz u akejsi sarlatanky, ktora je vyskolena ako dalsich X ludia a predpovedala, ze co jej je a dala jej 3 kvapky. Vyslo ju to na 70e. Pekna cifra, nie? Priatelka ma atopicky ekzem, migreny a aj silnu menstruaciu. Tak to isla skusit dotycnej sarlatanke, pretoze priatelkinej mame niekto povedal, ze dokazala diagnostikovat niekomu boreliozu len podla datumu narodenia. Aka presna trefa vsak? Cital som dost veci a kazdemu skoro diagnostikuju celiakiu alebo boreliozu. Povedala jej, ze ma nejake batkerie v slezine (preco by aj nie, ked slezina vlastne aj cisti, resp. je tam lymfaticky system), a ze menstruaciu ma bolestivu lebo z toho laveho vajicka sa odlupuje ta sliznica horsie, nieco v tom zmysle. Este jej natarala, ze keby mala teraz dieta, tak moze byt hyperaktivne a mohla by aj potratit. Zaujimave, potratit moze hociktora zena aj zdrava. Najlepsie na tom je, ze priatelka tomu veri. Hmm kazdy sme nejaky. Kedysi chodila priatelka do Kysuckeho noveho mesta tiez akejsi byvalej neurologicke, ktora mala akysi pristroj a podla toho pristroja priatelke ordinovala prasky/lieciva z mrtveho mora za nehorazne prachy. A hla, pomohlo? Hm mozno trochu, ale potom teda, ked jej to malo pomoct, preco teda zas zasla k inemu sarlatanovi? Asi predtym tie pripravky neboli ucinne. Inac vyhodila tam dost penazi zato. Efekt? Podla mna ziadny.
Priatelke som sam povedal, ze pokial si neupravi stravu - neprestane jest cokoladu, stiplave jedla, moc solene, tak moze chodit aj 20 sarlatanom a samotne uzivanie kvapiek jej nepomoze. K tomu nemusim mat ani ziaden kurz a tahat od ludi nehorazne prachy ako to robi ten Jonas a spol.
Je to na detoxikaciu organizmu. Nemyslite, ze detoxikovat mozem aj sam od seba, bez toho aby mi to vyskolena teta, ktora mozno predtym robila za pasom v nejakej fabrike povedala a zaplatil som jej niekolko tisic? Telo sa sprava tak ako sa clovek ku nemu chova a to potom vyuzivaju tito sarlatanski diabli.
Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla". Ked poviem priatelke, ze si z toho robim srandu, povie, ze som blby.
Ja nie som tiez nejaky vzor pre spravny zdravy zivot, ale viem sam, ze keby trpim nejakym ekzemom tak sa urcitym jedlam vyvarujem a nebudem ich jest.
Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn. Tymto si telo vybuduje samo imunitu resp. ju zlepsi.

Mate dakto teda s tymto skusenost?
Dakujem

samadoma

nie ale myslim si, ze ci uz je to liek od lekara alebo od sarlatana (fuj, to je ale hnusne slovo), tak samotne lieky nestacia. vzdy telu treba dodat aj nieco ine. moj dedo po mozgovej prihode dostal kopec liekov od doktora, ale trt mu pomohli. ked sa do neho zacali pchat rozne vitaminy hned mu bolo lepsie. a este treba mysliet aj na to ze aj nase zmyslanie ma svoju moc. ked sme pesimisti alebo sa stale hrabeme v nasich problemoch a len nad tym rozmyslame, tak co mozeme cakat? ved to je stara znama vec ze na co myslis to sa ti deje.
ale niektore kabelky su tiez pekne
:-)))

amanda23

samadoma, ake tvrde slova...ako mozes takto hovorit? Asi si sama vaznejsie zrav. problemy nemala.. Vzi sa do koze tej dievciny..Priatelka Nikolasa bola asi dost zufala, kedze je zrejme, ze lekari jej pomoct nevedeli, ako vacsina ludi, potom hladaju pomoc v alternative. Samozrejme aj ja verim tomu ze 80% z tychto alternativnych liecitelov beru len velke prachy bez vysledku za vseliake liecenie energiami, alebo bylinkami. Treba si ozaj dobre vybrat..
Dost som pocitala o tych joaliskach a naozaj pomahaju, mam znamych , co sa nimi liecili nielen dospeli , ale aj deti s vybornymi vysledkami a boli to choroby, s ktorymi si lekari nevedeli poradit, ale aj tu zalezi zvolit spravny postup, to ze si niekto spravi kurz nejaky zakladny, neznamena, ze bude aj vediet spravne nasadit liecbu. A ako som spominala, tato liecba je na par mesiacov, nemoze cakat, ze po prvej kure zmizne dlhorocny problem, take zazracne byliny este nevymysleli...

samadoma

tak ako som si teraz precitala na internete, joalis nie su bylinne lieky ale hologramy. to je velky rozdiel.
no a kedze tvoja priatelka bola ochotna tej sarlatanke a klamarke tolko zaplatit, aspon vidis, aku mas blbu priatelku. tak si z toho vezmi ponaucenie. najdi si inu priatelku...

dafaq

"Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn."

Tych tu bolo, teraz im rodicia nosia na hrob kvety, skonali v 30tke...

amanda23

u koho to bola priatelka, mozes prezradit? ja ich tiez momentalne beriem, zatial nic moc vysledky, ale nemozem chciet aby sa mi dlhorocne problemy vyriesili do pol roka...

dafaq

Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla"

Ty si este nebol skutocne chory, vsakze?

Nicolas55

ja som sa pytal na nazory ci ma niekto s tym skusenost a aku. pride mi dost odveci pytat peniaze a take nehorazne, vyuziva sa v tom ludska hlupost, kde su pomiesane nejake extrakty z bylin s podielom 0,01%. ludska sprostost je veru na nezaplatenie :)

doubledog

ja mam s Joalisom dobru skusenost.
ono ale zalezi od toho, kto s tym robi, viem o tom, ze je dost ludi, co si spravia kurzy a potom v podstate uz len predavaju tie Jonasove kvapky bez nejakych hlbsich poznatkov.

a ano, je pravda, ze detoxikovat sa mozes aj sam od seba.
akurat je to makacka, trva to dlho, nie je to jednoduche a moze to byt aj dost neprijemne.
tie Jonasove kvapky su taka celkom sikovna pomocka, samozrejme nie su vsemocne.

samadoma

no nechce sa mi citat cely tvoj elaborat, tak len tolko: naco chodite k sarlatanke, ked jej neverite? ved chod k lekarovi a budes mat istotu, ze liecba zaberie, nie? potom nemusis zakladat taketo zbytocne temy kde si sam sebe odporujes.