Liecba pomocou Joalis

Príspevok v téme: Liecba pomocou Joalis
Nicolas55

hoj,
mate skusenosti s touto liecbou? Priatelka bola teraz u akejsi sarlatanky, ktora je vyskolena ako dalsich X ludia a predpovedala, ze co jej je a dala jej 3 kvapky. Vyslo ju to na 70e. Pekna cifra, nie? Priatelka ma atopicky ekzem, migreny a aj silnu menstruaciu. Tak to isla skusit dotycnej sarlatanke, pretoze priatelkinej mame niekto povedal, ze dokazala diagnostikovat niekomu boreliozu len podla datumu narodenia. Aka presna trefa vsak? Cital som dost veci a kazdemu skoro diagnostikuju celiakiu alebo boreliozu. Povedala jej, ze ma nejake batkerie v slezine (preco by aj nie, ked slezina vlastne aj cisti, resp. je tam lymfaticky system), a ze menstruaciu ma bolestivu lebo z toho laveho vajicka sa odlupuje ta sliznica horsie, nieco v tom zmysle. Este jej natarala, ze keby mala teraz dieta, tak moze byt hyperaktivne a mohla by aj potratit. Zaujimave, potratit moze hociktora zena aj zdrava. Najlepsie na tom je, ze priatelka tomu veri. Hmm kazdy sme nejaky. Kedysi chodila priatelka do Kysuckeho noveho mesta tiez akejsi byvalej neurologicke, ktora mala akysi pristroj a podla toho pristroja priatelke ordinovala prasky/lieciva z mrtveho mora za nehorazne prachy. A hla, pomohlo? Hm mozno trochu, ale potom teda, ked jej to malo pomoct, preco teda zas zasla k inemu sarlatanovi? Asi predtym tie pripravky neboli ucinne. Inac vyhodila tam dost penazi zato. Efekt? Podla mna ziadny.
Priatelke som sam povedal, ze pokial si neupravi stravu - neprestane jest cokoladu, stiplave jedla, moc solene, tak moze chodit aj 20 sarlatanom a samotne uzivanie kvapiek jej nepomoze. K tomu nemusim mat ani ziaden kurz a tahat od ludi nehorazne prachy ako to robi ten Jonas a spol.
Je to na detoxikaciu organizmu. Nemyslite, ze detoxikovat mozem aj sam od seba, bez toho aby mi to vyskolena teta, ktora mozno predtym robila za pasom v nejakej fabrike povedala a zaplatil som jej niekolko tisic? Telo sa sprava tak ako sa clovek ku nemu chova a to potom vyuzivaju tito sarlatanski diabli.
Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla". Ked poviem priatelke, ze si z toho robim srandu, povie, ze som blby.
Ja nie som tiez nejaky vzor pre spravny zdravy zivot, ale viem sam, ze keby trpim nejakym ekzemom tak sa urcitym jedlam vyvarujem a nebudem ich jest.
Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn. Tymto si telo vybuduje samo imunitu resp. ju zlepsi.

Mate dakto teda s tymto skusenost?
Dakujem

doubledog

ak niekto vymysli metodu, ktoru ludia ocenuju, preco by na tom nemal zarobit?
on ma predsa naklady na vlastne studium, na vyrobu, distribuciu alebo propagaciu, plus mu patri nejaky zisk.
a ked ma vela odberatelov, ma aj velky zisk.
to je predsa spravne, nie?

samadoma

v blave je jedna pani liecitelka, chodila k nej moja kolegyna ale po par razoch prestala, lebo ostala hola. tej pani sa za prve hodinove vysetrenie plati 100 eur, potom treba chodit osobne na kontrolu kazdy mesiac - to je vzdy dalsich 60 eur a k tomu lieky za minimalne 100 eur kazdy mesiac. a ta liecitelka tam ma este pristroj na cistenie criev, takze kazdemu kto k nej pride naordinuje tri vyplachy criev po 50 eur. potom este robi testy na znasanlivost potravin. test stoji na internete asi 70 eur ale ona ho preda a zaroven aj urobi za 150. pritom je to lahka vec, kazdy by si to mohol urobit sam, ale ona im vysvetli ze je to zlozite.

samadoma

ano, ich cas nie je zadarmo a asi aj platia prenajate priestory a rezijne vydavky a mozno zamestnancov co ja viem. ale niektori tahaju k sebe pacientov len aby ich vyzmykali. nemyslim si ze je fer zarabat niekolko milionov rocne ked som liecitel a nie nejaky spickovy neurochirurg. totiz liecitelia sa tvaria ako keby im islo len o ludske dobro. ak by to tak bolo, nemohli by ludi zmykat. mnohy si z liecenia urobili len dobry biznis.ved ked aj ta firma joalis ma tolko poradcov ci ako sa im hovori, tak o com to potom je? len co najviac liekov predat a co najviac na tom zarobit. v zivote som nebola u liecitela ale keby som niekedy ist musela - ved clovek nikdy nevie co ho caka - tak by som si ho dopredu dobre preklepla co je to zac. a keby som zistila, ze je zaregistrovany v mlm-systemoch, tak by som k nemu urcite neisla. to je totiz fakt len obycajny biznis.
vsetky tie energy a diochi a dr. nona a neviem ako vselijako sa tie firmy volaju len naplnaju niekoho vrecka a z druhych vrecak to vytahuju. ale kto chce davat, jeho vec. kazdy ma slobodnu volu.
a sokuje ma este ked tu niekto napise ze bol u liecitela a pred nim desat ludi, po nom uz cakalo dalsich desat ludi. to je nejaka liecba? to potom moze niekto nadavat na lekarov, ze robia tak isto? ved ti lekari na tom tolko neryzuju, akurat z tych liekov a mozno este nieco z poistovne za vysetrenie. ale liecitel si zauctuje za akoze vyseternie a este ma prachy aj z liekov a urcite nemale percenta. a ked ma za den nejakych dvadsat tridsat ludi, to uz je nejaka sumicka.

amanda23

Nico, ako este raz citam tvoj uvodny prispevok, lahko si to mozes overit. pocas menzes pracuje vzdy len jeden vajecnik, bud pravy, alebo lavy, o mesiac ho vystieda ten druhy .. Priatelka by potom podla toho, co vravela pani K. mala mat silnu a bolestivu menstruaciu len kazdy druhy mesiac. Je to tak?

amanda23

Samadoma, jasne, ze niektori pytaju nekrestanske peniaze, je to strasne , ze k nim prichadzaju zufali ludia v snahe hladat pomoc - zdravie, oni naslubuju hory dole a efekt ziadny, len prazdna penazenka. Niekto vravi, je to dar liecit, nema sa zato brat peniaze, ale ked robia len toto, je jasne, ze zadara to nejde, potrebuju aj oni z niecoho zit, pplatit prenajom miestnosti kde pracuju...Ale nie zarabat tisice eur mesacne na ludskom nestasti...to je fakt..

amanda23

mna zaujal na tych joalis kvapkach ten hologram, je na kazdej krabicky, kedysi som ten isty obrazec videla na nejakej foto - boli to tie kruhy v obili, ale co to znaci, neviem, to nevedia ani nasi vedci rozlustit, ale dr. Jonas by to mal vediet, ked je vyrobca :DDD

amanda23

tu aspon dostanes medicinu, ale raz som bola u liecitelky, ktora mi povedala, ze mam na seba nejakeho privteleneho ducha, 2 mesiace sa budem mazat nejakou gebuzinou zltou , cele telo a potom ho "vydymi" ked tam pridem, za pouhych 150 eur... Ako ze toto uz ake bosoractva, ani zadara..

samadoma

ja som si dnes citala o tych pripravkoch joalis, pripada mi to logicke tie hologramy. je to vlastne cista fyzika a moze to podla mna kludne fungovat. ja som ale nemala na mysli tie lieky ale konkretne annu katrincovu.mozno ona kedysi aj mala nejake schopnosti to posudit neviem. urcite ale zaraba na vsetkom na com sa len da. a nemale sumy, su to rocne miliony a ver mi ze neklamem. a to sa mi pri liecitelovi prieci. uz preto by som k takemu cloveku nikdy neisla. nie je sama, na slovensku ich je urcite viac. ale je to nepekne.

amanda23

samadoma, je to samozrejme vec nazoru, mne ale ona vobec nepripadala nejaka mamonarka. Tusim davala mi aj cosi od Diochi na hormony a nejake kolooidne mineraly, ale viac chvalila Joalis, lebo jedine tieto preparaty funguju na nejakom energoinformacnom systeme.. Neviem, nechcem sa hadat, nech si kazdy vyskusa, co si mysli, ze je pre neho to prave orechove..