Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Neviem ovládať výbuchy hnevu, som agresívna, podráždená

Príspevok v téme: Neviem ovládať výbuchy hnevu, som agresívna, podráždená
DenaFilth

Mám 18 rokov a neviem čo zo sebou. Vie ma všetko vytočiť, aj obyčajne maličkosti ako klepkanie nechtami, opakované zvuky. Keď sa vytočím neviem sa za dlho ukľudniť. Keď sa hádam s priatelom neviem prestať, som ako zbesilá, ked mi nepovie čo chcem počuť začnem byť až agresívna, ale v tu chvilu si to neuvedomujem, ked sa ukludním tak si to uvedomím, začne mi byť luto a pzačnem plakať, potom som zo seba znechutená a mám take depresivne nalady. Keď nie je niečo podľa mojich predstáv, som v strese, keď nemám niečo dohodnuté, nestíham, som v strese a okamžite nervozna, kričím, plačem, dokonca aj ked niekomu niečo vysvetlujem a sproste sa spýta že stále nechápe začnem nerváčiť. Chcela by som sa zmeniť kvoli duševnemu pokoju, priatelovi, a rodine, lebo na nich to vplýva asi najviac. Moja mama má podobný problém, neviem či podvedome po nej ,,opakujem" alebo čo.. Neviete čo by mi mohlo byť? Ako by som to mohla riešiť?

amanda23

dolezita otazka..neberies antikoncepciu hormonalnu? ak ano, co najrychlejsie vysad, z vlastnych skusenosti aj od kamosiek viem, ze to toto sposobuje, co opisujes casto HAK. V tomto pripade by bol psycholog plytvanie casom...

bambi28

ahoj,ja som mala podobne problemy,mne najviac pomohli rozhovory s psychologickou,ta pride na to co je pricinou tvojich vybuchov,ja som mala v sebe uduseny hnev od smrti svojej maminy a ked som to dostala von,hoci az na psychiatrii,ale presli tie navaly zlosti a agresie na cely svet.az ked budes sama spokojna so svojim zivotom a budes mat radost zo zivota tak ta nedokaze vytocit ani klepkanie nechtov o stol ver mi.a ked su uz tie navaly velmi neznesitelne tak si dam orfiril liek ale to je len na predpis.nemusis sa hanbit najst odbornu pomoc ak si chces zachranit pekny vztah s priatelom a udrzat si dobre vztahy v rodine.drzim ti palce,s pozdravom Bambi