Počutie myšlienok

Príspevok v téme: Počutie myšlienok
secondchance

Pred 5 rokmi som brala pervitín vnútrožilne, denne, niekoľko dní som ani nespala, koľkokrát som to preháňala aj do bezvedomia. Jeden večer (nespala som asi 3 dni) sme sa s priatelom pohádali aj pred jeho kamarátmi. Keď odišiel neustále som na neho myslela a čakala kedy sa vráti. Premýšlala som nad tým o čom sa bavia a ani neviem ako pristihla som sa ako ich počúvam, čo nie je možné, keďže boli niekde vonku..Vtedy to začalo..Pár dní potom sme boli v parku a sedeli sme. Zrazu som v hlave počula akoby myšlienku niekoho cudzieho...Povedal ,,Praha,, otočila som sa a parkom kráčal zasnený muž v ruke mal hamburger zo stánku, typujem rus alebo ukrajinec podľa štýlu oblečenia a čtrov...Hlúposť, som si pomyslela...divná náhoda...Potom ďalšie a ďalšie veci...O rok potom som sa dala liečiť zo závislosti na pervitíne. Už predtým dávnejšie mi na psychologických testoch vyšlo, že som takmer geniálna, čomu moc neverím. Jediné čo možno mám je talent na maľovanie...Už 5 rokov som ,,čistá,, normálne žijem ako normálna žena, puberta odišla, pracujem, mám auto, robím si školu...Ale tie hlasy a myšlienky v hlave mám stále. Občas pomáhajú občas ma hodia do depky keď ,,počujem,, niečo negatívne na seba občas odhalia nápadníka....neviem či tomu mám veriŤ alebo nie...u psychologa som bola a dal mi rispen. nikdy viac si tú tabletku nevezmem.

secondchance

zdroj:
prosím, len ma neprezraď, nie že mi namieša nejakú bylinnú eutanáziu :-/

niekedy neviem čo sa patrí. :-/

vážne som bola veľmi milo prekvapená, že odpísala, pri toľkých pacientoch..proste klobúk dolu...už som písala rôznym a maximálne čo odpísali, že sa treba objednať + kontakt

secondchance

p.d.

moj mail na azete what_a_fat_cat@azet.sk ....tam chodím tiež cez anonymizer ...nechceš si pisať? tak ma napadlo..

zdroj

No ale to čo ti napísala predsa ešte nič neznamená. Ona ti napísala len že to tak u teba môže byť ale nie že to tak aj naozaj je. Len neviem či by sa jej páčilo že si to sem napísala. Ty si napísala jej ona napísala tebe. Ale to asi na fórum nepatrí takáto vaša súkromná korešpondencia.
Ja k nej idem tiež o pár dní, som na ňu náramne zvedavá. Videla som ju niekoľkokrát v telke, aj na tom youtube čo tu niekto hodil. Zdá sa mi sympatická.
A toto čo napísala tebe, tak si myslím, že ona má taký názor aj kvôli vlastnej skúsenosti s tou svojou dcérou.

secondchance

zdroj:

pani doktorka Alberotva mi odpísala. Niečo z mailu myslím môžem aj tu zverejniŤ:
to, co sa vam "prihodilo" nie je nic mimoriadne. hlasy, obrazy, alebo dokonca aj hmatatelne ukazy, ktore sa zdanlivo vymykaju tzv. "normalite" su castokrat iba prienikom do inej reality, ktoru stale este konvencna medicina poklada za chorobny prejav. nastastie experimenty z oblasti kvantovej fyziky priniesli v poslednych rokoch prve dokazy o inom usporiadani sveta, nez na ake sme boli doteraz zvyknuti. uzivanie drog v minulosti mohlo u vas takuto schopnost prieniku rozvinut.
presne ako ste niekto písal..žiadna suchárka, myslím, že jej budem veriť. veľmi pekne ďakujem za tip. oplatí sa za ňou ísť. skúsiť to u nej

p.d.

Tak si pytaj take lieky, ktore pozornost neovplyvnuju. Ja som uz vyskusal kadejake lieky, z niektorych som len spal, teraz mam take, co z nich nespim.
A myslis si, ze je zodpovedne sadat za volant, ak pocujes hlasy a tym padom mas problem so psychikou? Myslis si, ze ti tvrda praca na tvoju psychiku pomoze?
Kazdopadne ty musis sama vediet, do akej miery ta to obmedzuje a podla toho sa zariadit.
Presne ti tu neporadi nikto.

secondchance

sú práveže...ovplyvnuju pozornosť, nesmieš sadať za volant...nemohla by som ani vykonavať pracu, keďže robím s číslami a na to sa potrebujem sústrediť. z človeka spravia zeleninu ako sa vraví..

p.d.

Podla mna s tym lieky nemali nic spolocne. Ono to je niekedy tak, ze ani lieky nepomozu uplne, ak je to nieco velmi vazne, aj s tym treba pocitat.
Myslim si, ze lieky proti hlasom nie su nejako extra silne.