Počutie myšlienok

Príspevok v téme: Počutie myšlienok
secondchance

Pred 5 rokmi som brala pervitín vnútrožilne, denne, niekoľko dní som ani nespala, koľkokrát som to preháňala aj do bezvedomia. Jeden večer (nespala som asi 3 dni) sme sa s priatelom pohádali aj pred jeho kamarátmi. Keď odišiel neustále som na neho myslela a čakala kedy sa vráti. Premýšlala som nad tým o čom sa bavia a ani neviem ako pristihla som sa ako ich počúvam, čo nie je možné, keďže boli niekde vonku..Vtedy to začalo..Pár dní potom sme boli v parku a sedeli sme. Zrazu som v hlave počula akoby myšlienku niekoho cudzieho...Povedal ,,Praha,, otočila som sa a parkom kráčal zasnený muž v ruke mal hamburger zo stánku, typujem rus alebo ukrajinec podľa štýlu oblečenia a čtrov...Hlúposť, som si pomyslela...divná náhoda...Potom ďalšie a ďalšie veci...O rok potom som sa dala liečiť zo závislosti na pervitíne. Už predtým dávnejšie mi na psychologických testoch vyšlo, že som takmer geniálna, čomu moc neverím. Jediné čo možno mám je talent na maľovanie...Už 5 rokov som ,,čistá,, normálne žijem ako normálna žena, puberta odišla, pracujem, mám auto, robím si školu...Ale tie hlasy a myšlienky v hlave mám stále. Občas pomáhajú občas ma hodia do depky keď ,,počujem,, niečo negatívne na seba občas odhalia nápadníka....neviem či tomu mám veriŤ alebo nie...u psychologa som bola a dal mi rispen. nikdy viac si tú tabletku nevezmem.

Ipsilon

Počutie myšlienok nemusí byť, podľa Mňa, vždy len chorobné. Môže ísť "len" o schopnosť vnímať duchovný svet. A to je iný level, bro.
A čo sa týka tej OCD, mám na mysli presne obes. kompulz. poruchu, tak ja vás z toho raz dva uzdravím.
Keď budete vychádzať z domu, tak si len povedzte, sami pre seba, nech to všetko vyletí in the air. Mám to v paži. Niekto sa už len o mňa postará. Nie, sú aj existenčné istoty v živote (štát), netreba to riešiť len liekmi.
Deep inside your soul there´s a hole you don´t wanna see...
Vnútri tvojej duše je diera, ktorú nechceš vidieť.
www.youtube.com

Gima

Na premýšlaní nie je nič nebezpečného. Každý človek zhodnocuje svoje konanie respektíve konanie a správanie blížneho priatela. Dôležité je aby, vaše myšlienky a činy viedli k pozitívnemu konaniu pre vas a vaše okolie, teda aj priatela.
Uvažovanie a premýšlanie o záležitostiach súčasných ale aj budúcich je bežnou súčasťou každeho človeka.

Jezis Kristus

Ahojte. V prvom rade ľudia netreba Vám psychológa, nič Vám nie je! Ja mám jednoduchú radu úplne z iného "súdka". Veľa ľudí neverí v duchovno, ale to existuje. Tak ako existuje BOH, JEŽIŠ KRISTUS a DUCH SVATÝ, tak existuje aj satan a jeho pomocníci (démoni). Tieto hlasy môžu pochádzať aj z nevinného vyvolávania duchov, veštenia, alebo dedičný hriech, či nejaká trauma v živote, drogy....Je toho veľa. Viem o čom hovorím. Budem stručná. Netreba na to veľa. Pár veršov z Biblie: Boh tak miloval svet, že poslal svojho syna Ježiša Krista, aby nezahynul, ale večný život mal každý, kto uverí v neho! Čiže ak uveríš, že Syn Boží zomrel za teba, za tvoje hriechy, aby si bol očistený a mohol mať večný život v nebesiach a prijmeš Ježiša za svojho spasiteľa , poprosíš ho o odpustenie hriechov (treba to povedať nahlas, toto všetko vyznať ústami a od srdca) potom poprosíš Boha, aby ťa oslobodil od tých hlasov a ON to urobí. Preto že od toho momentu budeš patriť BOHU a on ťa vytrhne od satana a jeho temna k sebe do SVETLA a LÁSKY. Tie hlasy sú démoni, ktorí sa Ťa snažia zničiť. Napríklad mojej kamarátky 4 ročný syn ich videl doma a raz mu aj vraveli aby, vyskočil z okna. Pomodlili sme sa za neho, ona sa zbavila doma obrazu a sošiek z Egypta a Mexika a chlapec je už v poriadku. To nebol 1 ani posledný prípad. Väčšinou deťi vidia viac ako dospelý. BOH je taký úžasný a dal nám takú autoritu nad zlým v mene JEŽIŠ , že sa už nemusíme báť! Je napísane v Biblii: (evanjelium podľa mareka) 15 Potom im Ježiš povedal: Choďte po celom svete, kážte evanjelium všetkému stvoreniu. 16 Kto uverí a bude pokrstený, bude spasený, ale kto neuverí, bude odsúdený. 17 A tých, čo uveria, budú sprevádzať tieto znamenia: v mojom mene budú vyháňať démonov, novými jazykmi budú hovoriť, 18 hady budú brať, a keby vypili niečo smrtonosné, neuškodí im; na chorých budú klásť ruky a tí budú zdraví.
Nenechajte sa nimi ovládať! BOH VÁS ŽEHNAJ!
PS: Ja nepatrím do žiadnej denominácie, ale verím v Božiu trojicu a v Božie slovo. Lebo to jediné je pravda, a Boh povýšil svoje slovo nad seba samého, tak akú obrovskú moc musí mať. Čítajte Bibliu a otvoria sa Vám oči! Najpresnejšia je od JOZEFA ROHÁČKA a najlepšie pre začiatočníkov je začať Novou zmluvou, lebo tá sa týka dneška. Ináč letničné, alebo protestantské cirkvi Vám s tým dokážu pomôcť. Už som sa modlila za veľa ľudí a boli oslobodzovaní, uzdravovaní, aj ja sama som bola.

milli11

Zas z nej nerobte buduceho masoveho vraha. Este sa zacne bat sama seba a strach sposobuje problemy.

Ja verim tomu, ze existuje nieco viac, medzi nebom a zemou. Co ak aj ona patri k tym ludom, co maju nejaky dar? Vlastne, niekde som citala, ze kazdy clovek ma v sebe nejaky dar, ale len malokto ho prejavi a s tym vie aj pracovat. Napr. mne sa obcas sniva, co sa este len stane, neda sa to ovladat, len to pride same. A to som v zivote nedrogovala.

A pomahaju vobec choremu cloveku lieky na psycho, ak po ich vysadeni je clovek opat chory? Teda sa na nich stane opat zavisly, lebo bez nich uz nedokaze normalne fungovat?

Raz tu niekto napisal jednu vetu a velmi sa mi paci. Citujem:

Su tu, aby zachranili svet!

Agnes998

Tak si precitaj tento clanok www.blesk.cz psychopat zabil styroch ludi, lebo pocul hlasy, velka podobnost s tebou. Taki ludia ako ty su velmi nebezpecni pre spolocnost, si psychicky vazne chora, pritom to neuznavas, myslis si, ze mas nadpriemerne schopnosti, odmietas sa liecit. Aj tebe sa raz moze stat ze ti nejaky hlas povie "zabi ho" a ty, kedze si presvedena ze vsetko co pocujes je pravda to urobis. Skus nad sebou este dlho premyslat ci si vazne tak uzasna jak si myslis, a ci s tymto vrahom nemas toho az prilis vela spolocneho.

zdroj

Tam v tej relácii premietajú na začiatku nejaké fotky asi z jej mladosti. Bola celkom kočka. Podľa tých fotiek by som nikdy nepovedala že táto baba raz bude psychologička.

p.d.

Ja som pocul hlasy a komunikoval som s duchovnymi bytostami. Nechcem tvrdit, ze to nie je schopnost, ale je viem isto podla seba a to to, ze v takych pripadoch ide o poskodenie psychiky. Aj ked hlasy nepocujem, tak nemozem povedat, ze som psychicky uplne v poriadku. Kazdy sa zameriava len na to, aby zrusil tie hlasy. V nemocnici jedneho napichali, lebo pocuje hlasy, inemu dali elektrosoky. Oni to beru dost vazne.

secondchance

zdroj:

aj na pohlad ked človek na nu pozera a počuva ju zda sa byt sympaticka. Tak držim ti palce, nech ti to dobre dopadne. ešte nemám termín, ale chcela moje číslo...tak asi mi zavolá.

huraaa:

si sam/a, tu sa nefetuje
btw. ani sa ti to nerýmuje

zdroj

Prosím ťa, ja budem hovoriť o sebe, nie o ľuďoch, ktorých ani nepoznám. A pochybujem, že práve ona by mala záujem o nejaké klebety. Neviem, či si ju už videla naživo, ale ak nie, pozri si na youtube jednu reláciu kde je hosťom. Ja som si to pozrela aby som mala predstavu ku komu vlastne idem. Aj keď som ju už v telke videla viackrát, toto je také osobné vyznanie, človek sa o nej trocha viac dozvie. A to tiež nemusí byť na škodu. Napíš sem potom ako si dopadla, aký je teda záver tých tvojich myšlienok. Už ťa aj objednala? Máš už termín?

www.youtube.com