Preco som sa narodil

Príspevok v téme: Preco som sa narodil
firings

ahojte mam dost velky problem .. nevládzem zit :( a to mam len 18 rokov... pre vsetkych som len na smiech :( a nikto ma nema rad .. nemal som sa vöbec narodit.. ach jaj kedy sa to uz skonci nech mam pokoj ..uz som sa nevyspal velmy davno co mam len stresi ... lepsie by bolo keby uz konecne umrem ako zit v takomto svete kde je len same zlo ..najde sa aj zopar dobrych ludi ale na takych ja nemam stastie :(

matthiola

.cely svet je chory..toto su choroby z komfortu - depresie. vsetko mame po ruke vsetkeho je vela, clovek ma pocit ze sa straca, prestava mat chut zit - povie si na co..naco to vsetko. ani my tu nie sme stastni kazdy pozera len na povrch na to co sa leskne, nikto nechce vidiet ziadne chyby, nikoho nezaujima ze mas chore decko doma a ide ti srdce puknut strachom, zialom. musis robit . a robit nie si osoba ale cislo a robit a robit aby si si kupila handry aby si zaplatila bud niekomu mesacnu splatku hypoteky abo sebe..aby si si kupila umele jedlo a dokola az do smrti. nebodaj sa ti nieco stane dostanes cukrovku bude ti zle vyhodia ta zprace zacnes slepnut nenajdes si pracu a od statu dostanes 20%podpory ako invalidny dochodok co je nejakych 130eur abo kolko a z toho zi...ked nemas ani matku ani otca...kym neprides o nohu kedy ti uz priznaju 60% invalidny dochodok hura. Niekomu sa proste toto nechce vidiet sa len ako dojna krava v tomto systeme ..lebo aj tak z toho nic nemas ty..nevidis vysledok tvojho bytia..len sa citis jak dojna krava...komplet podojena ked este natrafis na debilov v praci abo v skole co si na tebe zvysuju ego lebo ich doma zas niekto iny zneuzival...a potom lub tento svet a svoju existenciu ked nemas cas ani silu pre seba lebo plnis podmienky stale dakoho niecoho ineho...alebo proste sa len citis nedostatocny pre podmienky ktore urcuje zas len niekto a ostatni jak ovce nepremyslaju len slepo idu ved tu je vlastne uplen fasa zivot. ano maju sa ludia aj horsie ale cely svet je chory a skazeny a to len jedinou vecou tuzbou ludi po moci a peniazoch

Aliss

"Nevladzem zit. mam co jest, kde spat, v noci mi nie je zima, mam si co obliect, zijem v krajine, kde nie je vojna ani prirodne nestastia, ale nevladzem zit...." Prepac, ale ty si gratuluj za to, ze si sa vobec narodil. A za to, ze si sa narodil presne sem. Vies co je to chudoba? Vies si predstavit chudobne dieta ako napriklad v Rusku bose, hladne a zavsivavene predava vlastne telo? Preber sa trosku a pochop, ze sa mas na rozdiel od mnohych ludu na svete este dobre. Ak si mas kde vecer lahnut, ver ze si bohatsi ako mnohi ini ludia. Prestan sa lutovat a utapat vo vlastnych myslienkach. Ak chces aby ti bolo lepsie, tak vstan a chod robit veci tak, aby ti bolo lepsie.

pedag

Keby si mal rád knihy, tie odborné, a niečo by si sa priučil, tak by ťa život viac bavil. Na Ama.one majú dobré knihy. Slovíčka, ktoré nebudeš vedieť, si už nejako domyslíš.

Preteba

peetoo1, keby si sa nemal narodiť, tak sa nenarodíš. Peťo, keď budeme všetci len nadávať na svet, nič sa tým nevyrieši. Problém ľudí je ten, že každý pozerá len na toho druhého, čo robí zle, ale na seba sa už pozrieť nechce, radšej bude nadávať. Len Ty sám si vytváraš svet okolo seba svojím postojom. Každý musí začať od seba, lebo len to je v našej moci, druhého nikdy nezmeníme.