Preco som sa narodil

Príspevok v téme: Preco som sa narodil
firings

ahojte mam dost velky problem .. nevládzem zit :( a to mam len 18 rokov... pre vsetkych som len na smiech :( a nikto ma nema rad .. nemal som sa vöbec narodit.. ach jaj kedy sa to uz skonci nech mam pokoj ..uz som sa nevyspal velmy davno co mam len stresi ... lepsie by bolo keby uz konecne umrem ako zit v takomto svete kde je len same zlo ..najde sa aj zopar dobrych ludi ale na takych ja nemam stastie :(

peetoo1

presne to isté mám aj ja a nikomu nevysvetlíš a tak som sa rezal/a ale, už nechcem to si robiť, lebo to potom bolí, mám vymyslené, ako sa po zomriení rodičov bezbolestne zabijem. Už aby to bolo.

shiver

Ahoj, najprv si musis prestat hovorit, ze si idiot. Prave tym, ake nizke, resp. teraz ziadne sebavedomie nemas, si lahky ciel pre tych, ktori ta sikanuju, ale vedz, ze prave ti, ktori ta sikanuju, maju problem a casto takymto sposobom zakryvaju vlastnu neistotu, chudaci su oni a nie ty. Ignoruj ich provokaciu, pozbieraj sa a zacni si verit!!
Tak ako bolo uz spomenute, najdi si nejaky konicek, venuj sa sebe, najdi si nieco, co ta bude bavit.
Urcite by bolo dobre sa o tom aj porozpravat s rodicmi, kto iny, ako oni by ti vedeli najlepsie pomoct.
Kazdy si nie raz prejde srackami v zivote, ale taky, zial, ten zivot je a nie si jediny, kto momentalne preziva taketo obdobie. Pozbieraj sa a zacni zit :)

blazon125

supitopresto..teba by som vyhodil na tu saharu a potom nastal na hlavu... vies ako sa hovori s prazdneho duba len sova vyleti..

blazon125

Chlapce hlavu hore a postav sa k veci ako chlap a nie ako padavka..musis si viac verit,nikto mudry z neba nespadol.skus si najst konicky alebo nejaky sport ked budete vsetci spolu tahat za jeden povraz..alebo zacni chodit do posilovne daj si nejake ciele a netrap sa sprostostami..ved nikto ten zivot nema ruzovi kazdy mame nejake problemy o tom je zivot ,len vela ludi to nedava na javo..a v skole si nemozes nechat skakat po hlave cim viac ukazes ze sa bojis tym viac si budu dovolovat..poznam to zo skoly mna ked niekto nasral nakladol som mu na hlavu a bol pokoj:))ale ty to nemusis robit ..maj viac sebavedomia..vyrasties este sa ti bude lubit tento zivot neboj..kazdy sme mali taketo chvile..

firings

mam 18 rokov a branit somsa skusal ale kedze su vsetci proti mne tak to nepomoze ..a rodicov som nepoprosil o pomoc lebo nemam odvahu :( som len chudacik ach niekedy rozmyslam ze pojdem niekde daleko kde budem mat pokoj

Slecna A.

kolko mas rokov? Nikdy si sa neskusal branit? Ist za ucitelkou, riaditelom? Nepoprosil si nikdy rodicov o pomoc?

Slecna A.

musis o sebe napisat viac, konkretne o co ide...preco mas tieto pocity, ake je tvoje rodinne zazemie, odkedy to trva

firings

proste som sa narodil ako idiot :( ked som nastupil na zakladku kazdy jeden ma sikanoval .. modlil som sa aj bohu nech to uz prestane ale neprestalo :( na strednej to zacalo esce viac :( dojdem do skoly a hned same urazky a nadavky ...proste uz nevladzem zit :( nic sa mi nedari ale aj ked sa snazim vsetko pokazim ... jedine kde sa mi dari je doma pripada mi to ze som prekliaty na veky a uz nema zmysel zit