Aké drogy ste vyskúšali?

stop drogam

travu ale bolo mi z nej strasne zle tak nikdy viac a potom som blbol s muskatovym orechom ale tiez blby stav bol z toho.
dalej alkohol kavu a cigy a to aj teraz :-D zial

kejra

ak sa ráta aj nikotín a alkohol, tak zopár krát som fajčila, ked som bola mladšia, blbšia, alkohol patrí k mládí tak trochu a ked sa bavíme o takych tých drogach, čo bežne ludia ludovo nazyvaju, tie zle drogy nelegálne, tak 2x v tomto živote som si potiahla joint, ktorý si niekto ušulal pre seba...raz mi to neurobila absolutne nič a druhý raz som mala trochu moták asi 20 minut a koniec. Teraz uz by som si nedala ani cigu ani joint, pijem len víno a vynimočne džus s vodkou (narodky, Silvester) a som šťastná, že na ničom nezavislím :)

Martina2m

Ani jednu. A vôbec nerozumiem prečo vôbec niekto s drogami začína. Ale aj ja mám závislosť. A to na čokoláde. Ale už jej viem ako tak odolať :D

0vecka

2 Tamička v hubickach ziadne LSD nieje... a ta cista extaza to je tiez dobry ftip... nebol to nahodou prasok? tusim pred par rokmi v BA take nieco kolovalo cisty prasok a hovorilo sa ze je to cista extaza