Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

ebi777

mimulus, keby som ja nemala prácu, a keby som mala dlho ne(vy)riešené problémy na krku, tiež by som každú chvíľu pociťovala syndróm burnout

myslím, že nie len tak prenič za nič sa cítiš tak ako sa cítiš

Mimulus

Prečo mám zrovna pocit ,,vyhorenia,,? celý deň mám pocit ako keby som na všetko rezignoval...Viem, že ma to prejde ale prečo to tak je? Asi to bude pocitom menejcennosti...možno zakomplexovanosti, možno preto lebo som v živote nič nedokázal...Neviem...

Už som premýšľal či sa nenechám zatvoriť na psychiatriu a nech si ma tam nechajú už nastálo :D

Asi som sa zbláznil :DDD

sao

niekedy cítime vinu za zbabraný život toho druhého,nedá sa urobit viac?dokázat že neide len o sex a výhody,dokažme že nám záleží,na druhých,čo si myslia,cítia,potrebujú,dokonalý nieje nikto,nedá sa to.

AfterEight

Ludia prichadzaju,odchadzaju. Zostanu len ti najvernejsi....Niekedy je lepsie aj ked 1, ale poriadny.

Ja som rada,za kazdeho kamarata/kamaratku, vzdy mi nieco do zivota daju,ked sa nase cesty rozidu,tak si poviem,ze asi to tak malo byt.
Ja mam priatela a dve kamaratky,za ktore by som dala ruku do ohna a staci mi to.

Jasne,ved napisem,nech nemusime stale toto preklikavat :D