Bolesti žalúdka po akomkoľvek jedle

Príspevok v téme: Bolesti žalúdka po akomkoľvek jedle
Walll

Ahojte chcela by som sa vás niečo opýtať. Snažím sa jesť aj sa mi to ako tak darí. No od kedy som začala jesť aj napríklad trošku kuracieho mäsa tak raz/dva krát za týždeň a každý deň aspoň jedno ovocie mimo mojich obvyklých jedál tak ma zakaždým rozbolí žalúdok. A nie len po tom ale vlastne už aj po všetkých ostatných jedlách čo sa snažím do seba dostať. Dnes ma bolel aj po obyčajnom jogurte. Ja sa len chcem opýtať že či niektorej z vás sa to tiež stalo alebo stáva. Ja už neviem. Teraz keď sa snažím začať jesť aspoň niečo, niečo viac než doteraz, niečo iné, aspoň trošku výživnejšie tak ma brzdí bolesť žalúdka. Nechápem prečo. Už sa bojím zjesť aj müsli tyčinku len aby ma nerozbolel žalúdok. A tie mám tak strašne rada :( Za odpovede ďakujem.

Walll

adriana13 tak jem ho väčšinou tak na raňajky alebo na večeru

Napríklad: ráno zjem müsli tyčinku + jablko ...alebo len dva pomaranče alebo na večeru napríklad mysku jahôd + kúsok čokolády alebo hrozno.

Ewca

Ahoj.presne tento problem mam aj ja...strasne ma bolieva zaludok.niekedy mam take bolesti, ze nemozem zaspat...mne to ale aj minuly rok zacalo takto v aprili.kedze sa sezonne vyskytuju vredy na zaludku, ci dvanastniku, lekar mal podozrenie na ne.lenze odmietam gastro.dobrovolne sa nedam vysetrit.sa toho bojim strasne :-( Ale ak mas problem s prijmom potravy, suvisi to aj s tym.samozrejme.ja mam tiez PPP.