Bolesti žalúdka po akomkoľvek jedle

Príspevok v téme: Bolesti žalúdka po akomkoľvek jedle
Walll

Ahojte chcela by som sa vás niečo opýtať. Snažím sa jesť aj sa mi to ako tak darí. No od kedy som začala jesť aj napríklad trošku kuracieho mäsa tak raz/dva krát za týždeň a každý deň aspoň jedno ovocie mimo mojich obvyklých jedál tak ma zakaždým rozbolí žalúdok. A nie len po tom ale vlastne už aj po všetkých ostatných jedlách čo sa snažím do seba dostať. Dnes ma bolel aj po obyčajnom jogurte. Ja sa len chcem opýtať že či niektorej z vás sa to tiež stalo alebo stáva. Ja už neviem. Teraz keď sa snažím začať jesť aspoň niečo, niečo viac než doteraz, niečo iné, aspoň trošku výživnejšie tak ma brzdí bolesť žalúdka. Nechápem prečo. Už sa bojím zjesť aj müsli tyčinku len aby ma nerozbolel žalúdok. A tie mám tak strašne rada :( Za odpovede ďakujem.

Meruňka

Potrebovala by som jednu radu,môj manžel je po operácií hrubého čreva a ma bolesti žaludka, už asi mesiac ale výsledky ma dobre.Lieky berie iba od prostaty "tamsulosin-teva,, Čo môžu byt pričinou jeho bolesti? Za odpoved Vám vopred Ďakujem!

innerworld

Ja som nieco podobne mala dva roky a to som chodila ku gastroenterologovi. Uprava stravy nezabrala a ani volne dostupne pripravky,tak na mne skusal rozne lieky az jedny zabrali. Vela stastia.

RNG

Travenie je vec kyselin, enzymov, mikrovlaknin a probiotik.Chybajuce sa da doplnit.
Bolesti zaludka po jedle su obvykle sposobene nedostatkom kyselin, ked sa v zaludku jedlo miesto natravenia kvasi a hnije. A to potom pokracuje do criev, kde kvasne a hnilobne kultury vytlacia potrebne probiotika a miesto uzitocnych latok, co tvoria probiotika tieto parazitne kultury vytvaraju toxiny, co vytvara zapaly, bolesti a celkove zamoruje telo.

iwa1

Ahoj, ja ked som vracala jedlo tak ma bolievalo strasne brucho.mala som krce potila som sa a bola mi strasne zima a k tomu som este chcela aj vracat. raz som sa rozhodla ze nejako musim tomu pomoct. ale na bolest brucha sme nemali nic, mala som len gutalax.dala som si par kvapiek a prestalo to...ale davaj si pozor na to moze sa ti zastavit travenie ked ho budes dlho uzivat...alebo skus masaz brucha moze ti to pomoct..

adriana13

kazdy jeden problem, ktory clovek ma sa tu takto neda velmi dobre rozobrat, trebalo by vediet ovela viac suvislosti a tak zhodnotit v com by bol problem.

Walll

adriana13 ja ani neviem na ako dlho ma jedlo zasíti. Ja jem každý deň raňajky o 7:00 obed o 14:00 a večeru o 16:00 alebo 17:00 ...ja to musím mať podľa času lebo inak som strašne nervózna nič mimo týchto hodín nezjem (pretože potom mám strašné výčitky a uz potom nejem nič celý deň) a keď náhodou nestihnem vtedy zjesť tak mám smolu no :( ja to inak neviem. Ja sa nejako hladná necítim skoro nikdy :/ Viem že to asi nie je najlepšie ale tak... zatiaľ to inak neviem. Niekedy mi aj to príde veľa. Ale už musím dačo so sebou robiť.

adriana13

pretoze ovocie moze sposobovat to ak ho skombinujes s inym jedlom kvasenie v zaludku a mozu nastat rozne zaludocne problemy. vseobecne je zname ze ovocie sa neznasa s inym jedlom. a tiez je dolezite ak sa najes, potom kedy znova ides jest. niekedy to moze byt aj tym ze prve jedlo sa ti este nestihlo stravit a ked sa do tela dava dalsie jedlo tak to vsetko zacina kvasit a sposobuje to problemy. ako sa citis pri jedle, obmedzujes sa velmi alebo na ako dlho ta jedlo zasyti.? napr ja som na sebe zistila ze ked zjem jablko s niecim tak mi to robi problemy. kazdy sme ini a na kazdeho vsetko rozne posobi.

Walll

Akože nie po každom jedle 4 kg ale od kedy ma začal bolieť žalúdok po každom jedle tak som schudla za ten čas ďalšie 4 kg (a keď to uvidí psychologička tak to zas bude omg) :(....bože uz ani normálne vyjadrovať sa neviem -.-

Walll

Ewca ja tiež nechcem ísť na gasro ... raz som bola a už nikdy viac! No dost ma to štve keďže už som zas schudla od kedy ma tak bolí žalúdok po každom jedle 4 kilá :(..nie že by ma to dajako extra netešilo ale už nechcem chudnúť...nemôžem ešte viac schudnúť :(