Líthium

Príspevok v téme: Líthium
xirenka1

Ahjte ludkovia,mate s tymto liekom skusenost? mam BAP,lekarka mi vyskusala uz vselijake lieky,do dnes som brala rano paretin,orfiril long a vecer 300mg orfiril,kventiax 100mg a zopiclon.No bola som strasne hyperaktivna,euforicka a neviem co este normalne sialena,mam strasne krce v tele a tiky take ze to je vidno uz na kolometer:D dnes som teda isla na kontrolu k psichiatricke a ta mi zase zmenila liecbu,paretin mi uplne zobrala aj kventiax a pridala mi lithium a lexaurin.(z kventiaxu,teda aspon myslim ze to bolo z neho,lebo je to vo vedlajsich ucinkoch,mi strasne opuchali prsia,chodim na sono prsnikou a hrcku tam mam uz 3 pol roka,strasne to aj svrbi)

hejendy

The fact that I read this 1001games.io article of yours is both amazing and fortunate for me because it made me aware of many things that have taught me and many others to live more sociably.

erythropus

to svrbenie hrcky v prsniku moze byt sposobene aj zemiakovou dietou.ci to ale pomoze tazko povedat nezda sami.horsie je to s BOLESTIVOU hrckou.tu treba dodrziavat velmi prisnu dietu.zabudnut treba na udene,vyprazane a vylucit treba aj BOBULOVE ovocie ktorych JADIERKA podporuju RAST ale NIE VZNIK hrciek v prsniku.

co s tym robia lekari je na to chemoska?

xirenka1

RNG,velmi pekne dakujem za rada,vcera vecer som mala to lithium aj dnes rano,cakala som ze mi bude zle a tak ale zatial je to v poriadku

RNG

Oprava SAM-e, davka 2 x 400 mg,
L theanine, davka 2 x 400 mg
Na tu hrcku by som bral silne enzymy, najma napr entericky pokryty pancreatin( 2 x 4 az 6 gramov ekvivalent) a samozrejme jod a selen, ktore sa v tele podielaju na vyrobe roznych enzymov a hormonov.

RNG

Na ukludnenie proti "tikom" je dobry L-theanine.
Tiez SAM-3 Picamilon a ine.
Lithium carbonate je prostriedok podobny drasliku na vedenie nervovych signalov, zialbohu vo forme karbonatu sa zle a nerovnomerne absorbuje a tak isto nerovnomerne vylucuje.
Osobne, ked ti predpisu lithium, by som radsej bral draslik vo forme KHCO3, na slovensku ako odkyslovac vin, Kalinat.