Vzťah na dialku - ako dalej ?

Príspevok v téme: Vzťah na dialku - ako dalej ?
kolettka286

Ahojte.. mam priatela, teraz preslo prave 4 a pol roka, co sme spolu . uz takmer dva roky pracuje v zahranici-v Rakusku :( Mam 22 rokov.. on 25.. jeho rozhodnutie-ist pracovat do zahranicia, ma totalne zaskocilo a dodnes s tym nie som zmierena.. kvoli tomu mame neustale konflikty.. prvy pol rok bol hrozne tazky, nemal ani internet.. nic.. domov prichadza tak 4-5 krat rocne.. max na tyzden, ci 4-5 dni .. 3-4 krat rocne sa snazim ist za nim aj ja aspon na tyzden-dva, ale je to tazke, pretoze tiez pracujem a popritom aj studujem externe.. koncim buduci rok Mgr. .. dohodli sme sa, ze po skonceni skoly pojdem za nim .. ale strasne to uz skripe medzi nami-kvoli tej dialke ! proste kto uz bol alebo je v takom vztahu, vie o com hovorim.. chybaju dotyky, komunikacia, nikdy tu nie je kedy ho potrebujem, dlhe vikendy bez neho-aj ked mam kamosov.. ale. priatel je priatel ! v nedelu sme sa pohadali.. povedala som mu , ze je koniec.. odvtedy ma nekontaktuje vobec .. ja ho tiez nie .. obaja sme tvrdohlaví ... na sviatky mal prist domov.. ale este to nebolo iste.. ani neviem, ci vobec dojde. . . a myslim, keby aj dosiel, aj tak by sme sa len hadali .. myslela som si, ze ta dialka nas spoji .. ale stal sa pravy opak .. brutalne nas to rozdelilo ! nikomu neprajem vztah na dialku .. rozmyslala som uz aj nad tym ze dam v praci vypoved, a pojdem za nim ! a najdem si pracu aspon sezonne.. jun-september.. potom skola.. potom zas.. aj tak tu dostavam len minimalnu .. a tam za 4 mesiace by som si zarobila viac ako tu cely rok ! .. a mohli by sme byt spolu .. ci ja uz neviem co by sa dalo robit :(( cele je to take komplikovane.. nepredstavovala som si zivot ako 22 rocna takto :( .. buduci rok je este strasne daleko ! a caka nas aj leto ! z dovolenky zase nic , pretoze nebude mat tolko volna.. a tiez si ho nemozem privlastnit ! viem, ked dojde domov, ma aj kamosov aj rodinu ! nemoze sediet len pri mne :( a aj to ma ubija !!!! .. ani neviem, aku radu chcem od vas .. ked je niekto v takej situacii, nech mi poradi, ako to zvlada.. lebo ja uz neviem, co by bolo naj ..

xxy

uprimne? nechapem :D sak pockaj kym sa vyjadri... i ked nechapem ani ludi, co sa tak urazia, ze nie su schopni odpovedat na sms, ale tak no..

kolettka286

xxy: tak urcite za tych 5 dni si uz stihol najst dakoho ineho :D .. ja nevieeem .. ale viem, ze mi naschval neodpise dnes !! .. nevadi ... ale ja neviem, ako sa mam naucit brat veci lahsie ! ja to strasne potrebujem.. lebo fakt vsetko beriem k srdcu a vsetko ma trapi a fest nad tym rozmyslam... a namyslam si plno veci, ktore existuju len v mojej hlave.. no chapes :D

xxy

no netreba to brat az tak tragicky :) co si myslis, ze za tych 5 dni zabudol, ze existujes? aaaaale prosim ta. samozrejme, ze je urazeny, ked si ho poslala k vode.. :D kto by nebol

kolettka286

xxy: noo pockaj :D:D ci z toho bude vobec happyend :D:D :((( ....... dobre dobre, uz som optimisticka :))) jasne ze bude .. co by ine mohlo byt..

kolettka286

xxy: dobre dobre.. :( uz som trapna, ja viem .. ja by som musela dajak zmenit celkove zmyslanie .. tak uvidime.. cakam cakam ...

xxy

preco to beries tragicky ze si sa mu ozvala? ak mu na tebe zalezi, bude len rad.. ved nevies co robi, nemusi sa spatne ozvat presne v tej sekunde, co mu posles sms :D

kolettka286

xxy : vies, on to dobre vie:D:D vsetko.. ja viem, ze mam hroznu povahu.. a som vybusna.. ale .. aj tak je to tazke.. veelmi .. cez net sa ani hadat neda poriadne ! aj to ma vytaca.. a potom uzmiernenie je tiez milionkrat tazsie.. a asi prisiel na to, ze mu je ovela ovela lepsie bezo mna.. co sa mi neozval tych 5 dni .. a asi mu to tak vyhovuje.. uz lutujem, ze som mu napisala.. teraz si zas bude mysliet, ze aaa vyhral som .. ona to nevydrzala..

kolettka286

xxy : :D:D:D nie nie, bola som mila.. aj tak ja som ho poslala do riti v nedelu, tak asi bolo spravne, ked sa mu ozvem ja .. len take som mu pisala, ze chcem vediet ako sa ma a ci sa hneva... jaaj .. ja viem, ze aj on to tam ma tazke ! a mozno ja mu to este cele stazujem !! niekedy rozmyslam, ze by to mal lahsie, keby sme neboli spolu ..nemusel by mat vycitky, ked mi nezavola.. nemusel by pocuvat reci, ked sa ide zabavat cez vikendy a ked ide na dovolenku k moru s kolegami a mna nezoberie nikam ! .. a ked pride domov na tyzden, nemusel by pocuvat moje fnukanie, ze nebol so mnou tolko, kolko by som chcela ja .. asi mu komplikujem cely zivot..