Sex bez 100% lásky?

Príspevok v téme: Sex bez 100% lásky?
nezalubena

Ahojte, mám takú malú dilemu. Do svojich 23 rokov som bola panna. Prvý partner ma nechal po 3 mesiacoch a trvalo mi 2 roky sa spamatat. Teraz som si nasla noveho, ktory ma hrozne lubi a zniesol by mi aj modre z neba. Problem je ten, ze ja ho nelubim. Je mi sympaticky, sme spolu uz 4 mesiace, rada sa s nim bozkavam a vsetko okolo, no neviem mu opatovat jeho city. Je z toho zufaly. Teraz planujeme ist na vikend prec, a asi pride aj na sex. Dokazali by ste mat prvý sex s niekym, kto vas neskonale lubi, ale vy jeho nie ?

xxy

tak ked to vies, preco mu to nevysvetlis, namiesto toho v nom pestujes falosne nadeje. nemyslis, ze je to trochu nefer?

nezalubena

Neťahám ! Len som si myslela, že sa zaľúbim a nezaľúbila som sa ! Naozaj je zaľúbený a nechcela som ho zraniť. Priťahuje ma ale neľúbim ho. To je všetko :(

xxy

no neviem, ci je ten tvoj partner snom kazdej baby, trochu odvazne tvrdenie.. cele sa mi to nepaci, si s nim len kvoli tomu, aby ti ho ostatne zavideli, to je fakt sprosty dovod a to som este nespomenula ani to, ze toho suhaja pekne vodis za nos.

ezalubena

Ja som mu to povedala. Nech ide za nimi a ze asi sa nezalubim. On ze ma moc lubi a nepusti :/ On sa mi totiž na začiatku vzťahu toto stále hovoril, ako ho obháňajú a potom som to videla sama a dostalo ma to, ze som sa stym nejak zmierila.

Sejla

nezalubena ale veď s tým tvojim ex si bola 3 mesiace a vyše 2 rokov sa nevieš spamätať, to je fakt sila, niekde vo vnútri si sa zaťala a vybudovala si okolo seba obranný múr, vieš o tom a ťaháš za nos toho tvojho krásavca, možno aby si dokázala tým babám, že ho môžeš mať, to je pokrytecké...

nezalubena

Ja nehovorím, že tam chémia nie je. Vždy ma tak dokáže rozpáliť ,že až. Je pekný, krásne baby mi ho závidia a chcú prebrať (koketujú aj keď vidia, že je so mnou - on si z toho spraví srandu a povie, že ľúbi len mňa a hneď mi dá pusu, načo ony sú v šoku ;)Len ho neľúbim, čo ma trápi, lebo keď sme v posteli, tak on je milý, nežný , romantický , zaľúbene sa na mňa pozerá - proste sen každej baby, no v praktickom živote, hoci si máme čo povedať, ho neľúbim - a on je z toho zdeptaný a smutný. Nemusím na neho myslieť a keby ma aj podviedol, tak by mi to netrhalo žili. Asi ma fakt zmohlo, ako veľmi som ľúbila môjho ex. inak to nechápem...

odpovedam

tiez si myslim, ze on ta az tak nepritahuje. ale teoreticky, panna uz aj tak nie si (nevadi, ze sa do teba byvaly nedostal, ale skusat ste to skusali, vies o co tam ide a celkovo, panna je niekto, kto nevidel ud v akcii, resp. nedotykali sa navzajom kade-tade, ty si v tomto ponimani uz skusena) takze nad tym sa nezamyslaj, ze pojde o tenkrat poprve. poprve s novym partnerom mozno, ale nie poprve v zivote. takze toto by som neriesila na tvojom mieste. a robila by som ako by som to momentalne citila, ak budes v tej chvili citit ze chces, tak ano, ak nie, tak nie, ale nesilit sa do nicoho, tiez to ale donekonecna neodkladat a cakat na lasku, ktora s tymto chlapcom ani prist nemusi. a sama pises, ze nechces uz byt zalubena, tak potom ta nechapem, naco chces sexovat, ked mas s tym problemy bez lasky ale zaroven sa nechces uz viac zalubit? ty nie si vobec este vyliecena evidentne. a radsej sa nehrn do vztahov kym si nedoriesis svoje vnutro, zbytocne ublizujes sucasnemu.

Sejla

No ak by to bol môj priatel, ktorý ma tak neskutočne miluje, myslím, že jo, nejak by som to dokázala :D ono, vlastne ten sex nie je až taká nepríjemná aktivita ;))) nemyslím to tak, že by som to robila z povinnosti, ale predsa len, načo dokrista ťahať chlapa za nos 4 mesiace a volať to vzťah, keď mi nie je ani dostatočne atraktívny na milovanie. Keď to neprišlo doteraz, asi to nepríde ani neskôr a v tím prípade by som sa radšej rozišla... Asi už oveľa dávnejšie...

vetva

aj ty rozhodujes o tom, ci bude alebo nebude sex, ake tam, ze "asi pride aj na sex". Ked ho s nim nechces mat, tak nemaj a este ked k nemu lasku necitis. To je ako jest jedlo, ktore mi nechuti.

M 25

ak chceš mať sex, tak ho maj ..

a ked sa bozkávate, nevzrušuje ťa na tolko, že myslíš na sex s ním?? no asi nie je medzi vami chémia ..