rozchod

Príspevok v téme: rozchod
dorian

mám priateľa, sme spolu už 7 mesiacov, teraz odišiel na 10 dní do zahraničia a všímam si že mi vlaste vôbec nechýba. k tomu začínam mať záujem o iného. viem že riešenie nie je zložité-rozchod. problém je však ten že neviem ako na to. už som sa s ním raz pred 3 mesiacmi rozišla ale bola som príliš slabá a v priebehu pár dní moju slabosť využil a boli sme opäať spolu. strašne chcem aby sme rozchod chceli obaja ale to asi nebudeme pretože je dosť namotaný. z nášho vzťahu sa vytráca vášeň, nerozbúši sa mi srdce pri bozku proste nič necítim. túžim po slobode. začínam byť z toho zúfalá. neviem čo robiť..prosím pomôžte :(

dorian

okej ľudia, teraz mi napísal.. snažím sa byť stručná v odpovedi, nereagujem na vetu chýbaš mi.... ide mi to... (ale žerie ma svedomie...) :( neeee, musím zvládnuť

dorian

mám 16..no je to dobrý človek a vážim si ho natoľko aby som ho neklamala tým že s ním budem dlhšie, pretože potom bude rozchod ťažší. je pravda že častokrát neviem čo cítim ale teraz viem čo necítim-necítim lásku a tak to nemá zmysel...

veronika

ahoj dorian, kolko mas rokov? no ja neviem, tema rozchod...mi nie je cudzia, zazila som ho dvakrat, raz som ho zazila...necakane...ma opustil frajer....a druhy raz som zas nechala ja frajera(uz ineho)...takz eviem, ake to je byt opustena, a ake to je opustit...pre mna to prve bolo nieco nenormalne ..uplne ma to polozilo psychicky...nevedela som sa z toho dostat dva roky...co ti tak poradit..mm, neviem, nakolko si tvojho rpiatela vazis a co pre teba znamena slovo laska, ci ti ide len o vasen a nie povahu...myslim si, ze vasen sa z kazdeho vztahu vytraca pomaly, len ju treba vzdy obnovovat ..a nie hned to vzdat a hladat ju inde....to je moj nazor, dobre si to este premysli...lebo...rozchod...boli vzdy...jednu stranu..velmi a zasahuje do zivota...a mozno by si to neskor velmi lutovala ale by uz bolo neskoro.

dorian

podľa mňa preto bo sa ľahko vrátite k sebe..ja som urobila tú chybu..hovoril mi že poď poslednýkrát von..na rozlúčku..a už to išlo.....teraz to ľutujem, keby som bola vtedy o niečo silnejšia tak teraz ne som v tom istom probléme o dosť hlbšie

slusny_muz

hlavne mu povedz pravdu, nech je akakolvek, a nekontaktuj ho potom, aj ked by ti ho bolo luto...casom si Ta mozno bude vazit ze si mu povedala pravdu a bduete kamarati...drzim palce