Potrebujem chuť do života.. depresia?

Príspevok v téme: Potrebujem chuť do života.. depresia?
andrea26

Ahojte ,potrebujem poradit .neviem cim to je ale nedokazem sa z nicoho tesit .mam 26 rokov ,Mam vlastny byt ,dobru pracu ,som zdrava,mam dobreho partnera ,tiez rodinu a napriek tomu stale mam pocit z mi nieco chyba aleb uteka .pracujem ako opatrovatelka v rakusku ,mozno je to tym ze som psychicky vycerpana .s priatelom sa hadam pre banality.poradte mi

andrea26

pistacia -opatrovatelka v rakusku a okrem toho koordinatorka v agenture na sprostredkovanie tejto prace ,mas zaujem? :) najdeme ti babku :)

andrea26

dakujem dam na vase rady ,aspon som sa mohla vykecat a niekto na to reaguje :) skusim tu zmenu ,dovolenku alebo predlzeny vikend .je mozne aj to ze pacientka o ktoru sa staram mi vyciciava energiu? nie tym zeby otravovala to nie ,ale zvykne sa hovorit ze stari ludia to robia

Maoam

nemusis menit zamestnanie, ale asi na cas potrebujes odstup, zmenu PROSTREDIA, idealna by bola fakt ta dovolenka, ine prostredie, ina klima, ini ludia.......von zo stereotypu

krmenie duse? ako kto,
niekto hudbou, niekto malbou, dalsi inymi ludmi - teda travenim casu s nimi, dalsi samotou, spankom, citanim........XY moznosti

andrea26

Pistacia -ja praveze mam pracu kde nerobim nic ,oddychujem ,vela spim .navarim ..ako doma len to ze doma niesom .ale predsa ta psychika trpi,uz sa citim fakt jak nevdacny blazon

andrea26

NIEKEDY mam pocit ze potrebujem aby sa nieco zle stalo aby som si uvedomila ako mi je dobre a tesila sa zo zivota ,viac si vsetko vazila .niesom rozmaznana.vsetko co mam ziskala som pracou .napr .zajtra cestujem domov na slovensko ale neviem sa nadchnut ze super budem doma pri priatelovi ,rodine ..nejde to .je mi v podstate jedno kde budem ,asi je toho na mna vela uz,rozmyslam ci nemam zmenit zamestnanie

Maoam

mas dve moznosti:
1. bud si si nie vedoma toho, CO vsetko mas a to mas len 26...mozno by si si uvedomila, keby si o to prisla, alebo o tretinu z toho, ci polovicu...a by si precitla a poriadne

2. patris k vecne nespokojnym ludom, ktori chcu stale viac a viac a viac a nikdy nebudu spokojni

3. potrebujes dobyt psychicke baterky (dovca, zmena prostredia)