Potrebujem chuť do života.. depresia?

Príspevok v téme: Potrebujem chuť do života.. depresia?
andrea26

Ahojte ,potrebujem poradit .neviem cim to je ale nedokazem sa z nicoho tesit .mam 26 rokov ,Mam vlastny byt ,dobru pracu ,som zdrava,mam dobreho partnera ,tiez rodinu a napriek tomu stale mam pocit z mi nieco chyba aleb uteka .pracujem ako opatrovatelka v rakusku ,mozno je to tym ze som psychicky vycerpana .s priatelom sa hadam pre banality.poradte mi

andrea26

MAOAM -dam na tvoje rady ,skusim sa prechadzat ,chodievat behavat,alebo na zumbu ,prinutim sa nieco robit aby nastala nejaka zmena a uvidime co to prinesie ..dufam ze len dobre bude lebo takto ma to fakt nebavi a ked uz nemam cim rypat do partnera tak sa chcem s rozchadzat atd

Maoam

tak skusme postupku

1. najprv dobyt psychiku - najlepsie priroda, hudba, dobra kniha, relax, masaz, wellness
2. ked budes viac dobyta energeticky, skus si najst nove hobby a ACTION ;-)

Maoam

tebe sa NECHCE

hm, skus pre zaciatok ist do parku, hlavne,nech je to teda priroda a citat, ulozit sa na deku, ked pride jar...alebo sa aspon prejst, polhodka za den, zvyknes si...nezabije ta to, okyslici ta to a uvidis, ze tomu prides na chut a mozno si najdes nieco ine......

andrea26

xxy -je vycerpavajuca , hlavne ta psychika ,ale to pochopi len ten kto to robi ale ja si to neviem alebo nechcem priznat ,myslim si ze som silna a vsetko zvladnem stale ,no nieje to tak ,obcas potrebujem aj poradit ,poplakat si a dostat to zo seba von

andrea26

maom -ale ked mne sa nechce ,nechce sa mi sportovat alebo niekam chodit ,ja viem je to zle a mala by som sa prekonat a ist ,urobit kazdy den nieco co nerobim stale

xxy

andrea, praca s opatrovanim ludi je velmi psychicky zatazujuca.. mas nejake konicky? tanec, cvicenie? alebo tak? prip. sa zasob dobrymi knizkami, prechadzky a tak..

Maoam

andrea26: privela oddychu skodi rovnako ako primalo oddychu, potrebujes STIMULY, nieco nove, zive, action...preto som ti pisala o tom hobby, skus sa prihlasit na nejaky sport, alebo pilates, jogu, hocico, co by ta bavilo.....rozprudilo

ty si skor akoby zablokovana, spomalena, potrebujes nakopnut