Prvé rande

Príspevok v téme: Prvé rande
lager520

Asi divné, idem na svoje prvé rande, aj keď mám už 20 rokov. Skúsenosti nemám absolútne žiadne. Prosím o radu. Viem, že mám byť sám sebou, na nič sa nehrať a podobne. Ale mám pár nezrovnalostí a snáď pomôžete nájsť riešenie. Mali by sme spolu stráviť okolo 2 hodiny. A k tomu problému. Najväčšie obavy mám z toho, že nebudem mať o čom kecať a budeme len ticho a skončí to fiaskom. Nie som z tých, čo majú o čom hovoriť, lebo rozsah mojich aktivít je skorej menší. Čiže nemám nejako veľa zážitkov a tak, o akých témach by som mohol hovoriť?? Proste chcem ten čas aktívne vyplniť, aby mala pocit, že sa o ňu zaujímam, ale nechcem sa zase chvastať, čo som ja za super človeka. Čítal som už nejaké rady iných ľudí, ale zaujíma ma aj váš názor. Kecať o hudbe, záľubách, nič ma viac nenapadá. Ale to sú tak témy na 10 minút a potom zase neni o čom hovoriť. Budeme len čisto von, park, prechádzka, nikde si nejdeme sadnúť. Po pravde, nemám na to ani e, našťastie to odo mňa nežiada.

gbstw

zdar, tak to možno bude trochu problém keď nie is veĺmi výrečný, ale:

Ženy obecne rady milujú rozprávať o sebe, takže snaž sa konverzáciu viesť čo najviac na ńu. Pýtaj sa. Ale nie formou: Čo športuješ? lebo na to je jednoduchá odpoveď napr. basketbal. A už je konec.
Ale skor: Aké aktivity oblubuješ, proste nejak to vyformuluj tak aby nedokázala odpovedať jednou vetou/slovom.

Pravdepodobne si na teba pripraví nejake shittesty na pvom rande, takže skús už teraz premýšlať nad odpoveďami. :D

A po tretie hneď sa nevykecaj, že máš toto, že chodíš tu na školu, že tu si pracoval, skor sa zahraj na pána tajomného, formou hádaniek nech zistí kto si ale veľa jej o sebe neprezraď, nech rozpráva ona hlavne. :))

Tak GL chlape ! :)

horska draha

Ja som tiez este nemal rande:D. Tak skus sa co najviac pytat. Co ma rada, ake ma zaujmi, ako sa jej dari v zivote, v skole, cim by chcela byt, pytaj sa na vase dalsie rande:D, pytaj sa kam by chcela ist na buduce, ci nechce ist do kina, aky film by chcela pozriet, ake uz v kine pozrela. Keby si sa jej pytal, aspon by to nebolo take jednostranne, ze vkuse len jeden hovori o svojom. Hlavne sa jej vsetko pytaj, ona sa zacne pytat teba, a uz to pôjde ;), aspon myslim:D skusenosti nemam:D

0vecka

podla mna na tom ze sa pravdepodobne spoznali na nete nic nieje... a 20 je trosku neskor zacat randit ale urcite nie moc neskoro...

co sa tem tyka je to tam tazke a nikdy to nefunguje tak ze si pripravis temu a ides...

mozes nejaku zacat ale skor si myslim ze ide o to aby ste viedlki nejaky dialog a nie dva osobitne monology... asi najhorsie co obcas vydavam je ked typek zenskej na rande stale nieco rozprava a nepusti ju k slovu :)

mozu prist aj hluche miesta to je ok ftedy sa jej mozes skusit pozriet do oci a ak sa aj ona pozrie tak sa usmiat a pokusit sa o nejaky kompliment... pritom si nevymyslat ale pochvalit to co ta naozaj zaujalo... no a tak ... ono hlavne to nieje ziadna veda toto zvladne kazdy debil len sa nestresuj :)

andzinsan

vies nam povedat ako si ju vlastne zbalil ked moc nekecas?je nema?
ked to bolo cez net mas vybornu moznost:
- dohodni sa s nou ze si na rande zoberete tablety, sadnite si na lavicku blizko seba a mozte si pisat....
p.s. slecny su mrsky. nemyl sa v tom ze ked od teba nepozaduje nejake posedenie, tak to aj neocakava....cekuje ta...)