Prvé rande

Príspevok v téme: Prvé rande
lager520

Asi divné, idem na svoje prvé rande, aj keď mám už 20 rokov. Skúsenosti nemám absolútne žiadne. Prosím o radu. Viem, že mám byť sám sebou, na nič sa nehrať a podobne. Ale mám pár nezrovnalostí a snáď pomôžete nájsť riešenie. Mali by sme spolu stráviť okolo 2 hodiny. A k tomu problému. Najväčšie obavy mám z toho, že nebudem mať o čom kecať a budeme len ticho a skončí to fiaskom. Nie som z tých, čo majú o čom hovoriť, lebo rozsah mojich aktivít je skorej menší. Čiže nemám nejako veľa zážitkov a tak, o akých témach by som mohol hovoriť?? Proste chcem ten čas aktívne vyplniť, aby mala pocit, že sa o ňu zaujímam, ale nechcem sa zase chvastať, čo som ja za super človeka. Čítal som už nejaké rady iných ľudí, ale zaujíma ma aj váš názor. Kecať o hudbe, záľubách, nič ma viac nenapadá. Ale to sú tak témy na 10 minút a potom zase neni o čom hovoriť. Budeme len čisto von, park, prechádzka, nikde si nejdeme sadnúť. Po pravde, nemám na to ani e, našťastie to odo mňa nežiada.

papier

nefer612, ale co ak chalan nevie rozpravat k svojmu dievcatu, pretoze je do nej zalubeny tak, ze sa jej velmi hanbi? Tiez by si povedala, ze on jednoducho k nej nepatri a basta? Ze s nim by sa nikdy dobre necitila? S clovekom ktory ju miluje?...
Nie kazdy ma vysoke ego ako gbstw,, bez urazky

nefer612

no ja by som ti povedala takto... ak nebudete mať o čom hovoriť, tak je to nanič, lebo sa k sebe asi nehodíte. Ja som bola dvakrát s jedným chalanom vonku teraz, prvýkrát som sa furt niečo pýtala, aby nebolo ticho, druhýkrát bolo ticho aj keď som sa pýtala. Už sa neozval a pre mňa to bolo ťažké, lebo sa mi páčil, aj ten trapas že som ho znudila, ale už sa z toho dostávam a viem, že s iným človekom by som určite problém mlčania neriešila.

joan1

gbstw hned po prvom rande mas sex? To ides rychlo na vec. A co je podla teba spravny vyber partnerky ohladom pohl. chorob? To akoze vies podla vyzoru zhodnotit..ta ma pohl. chorobu...tamta nema ci ako?

gbstw

každopádne, dosť sme odbehli od platenia.

A zaujíma ma jak to dopadlo so zakladateľom témy. Jeho osud mi nie je ľahostajný :D

gbstw

konečne otázka na mieste,
pri správnom výbere partnerky nie. Ak by človek myslel len na to negatívne, tak toho pozitívneho by sa nikdy nedožil :D a zas taký promiskuitný nie som, neviem čo si to o mne myslíš !! .)

gbstw

vidím, že som ťa zaujal nirv :)

nejde len o sex, ten je len príjemným spestrením.

a konkrétne k otázke, niekedy na prvom, niekedy po druhom rande, nikedy po oboch :D

musím byť predsa pripravený na generálku ! :)