Prvé rande

Príspevok v téme: Prvé rande
lager520

Asi divné, idem na svoje prvé rande, aj keď mám už 20 rokov. Skúsenosti nemám absolútne žiadne. Prosím o radu. Viem, že mám byť sám sebou, na nič sa nehrať a podobne. Ale mám pár nezrovnalostí a snáď pomôžete nájsť riešenie. Mali by sme spolu stráviť okolo 2 hodiny. A k tomu problému. Najväčšie obavy mám z toho, že nebudem mať o čom kecať a budeme len ticho a skončí to fiaskom. Nie som z tých, čo majú o čom hovoriť, lebo rozsah mojich aktivít je skorej menší. Čiže nemám nejako veľa zážitkov a tak, o akých témach by som mohol hovoriť?? Proste chcem ten čas aktívne vyplniť, aby mala pocit, že sa o ňu zaujímam, ale nechcem sa zase chvastať, čo som ja za super človeka. Čítal som už nejaké rady iných ľudí, ale zaujíma ma aj váš názor. Kecať o hudbe, záľubách, nič ma viac nenapadá. Ale to sú tak témy na 10 minút a potom zase neni o čom hovoriť. Budeme len čisto von, park, prechádzka, nikde si nejdeme sadnúť. Po pravde, nemám na to ani e, našťastie to odo mňa nežiada.

gbstw

haha, tak rob ako myslíš, ja mám svoje zaužívané postupy, keď budem multimilionár tak jej potom budem platiť :)

inak gentlemanstvo s tým nemá nič spoločné ;)

nirv

A čo si gigolo aby ti platila ona ? :D no nič, ja som zo starej generácie. Dáma neplatí. Ešte ani raz ma nenechal muž zaplatiť za neho aj ked som sa ponúkla :D by sa necítili ako muži. Ono totiž nejde o prachy ale o gentlemanstvo.

gbstw

Pozri, nehovorím ak spolu chodíme dlho :) ale robím to tak, že na prvom rande platím ja, na konci keď dojde k plateniu a ja mám zaájem o ďalšie stretko (čo väčšinou mám) tak poviem, že dnes platím ja a nabúduce platíš ty, ale poviem to ako najprirodzenejšiu vec na svete, nie ako nejaký trt, to je jasne, že už ju potom neuvidíš. A ani raz nemala ani jedna s tým problém :)

A nechápem prečo ako by som jej mal všetko platiť? Čo ja som zo šlachtickej rodiny alebo čo? :D

nirv

Fakt si necháš platit od baby? A nie je ti to trápne? Nepoviem ked už spolu chodíte, pol na pol alebo podľa dohody ale na rande aby ti žena platila?

gbstw

nirv to čo si dal, že druhýkrát ju neuvidíš.
Všetko je to o tom ako si ju spracuješ, robím to tak už x rokov, ani raz nebol problém. ;)

Ape

nirv

a vies co je (podla mna) najhorsie?
ze zeny si potom myslia, ze toto je "normalne" a "priemerne" a nasledne vsetko "nadpriemerne" je "divne" a "s postrannym/skrytym umyslom"..

nirv

Raz som bola s jedným vonku, zastavili sme sa napiť sa - bolo leto a horúco, vravím mu nech mi vezme malú kofolu, no ako sa ten zatváril :D akokeby som chcela diamantovy náhrdelník. Muži sa už absolútne nevedia správať k ženám.

gbstw

s tým platením by som to skusil tak, že jej povieš dnes platím ja nabudúce pozývaš ty.

Ak chces niečo brať, musíš najprv niečo ponúknuť. ;)