Soľ lieči

Príspevok v téme: Soľ lieči
sophia

Veľa z vás už počulo o soľnej jaskyni, ale možno patríte k tým ktorí tomu nejako neveria.Ja som navštívila soľnú jaskyňu a možem povedať bez obáv že mi po zdravotnej ale aj psychickej stránke veľmi pomohla.Som alergička, mám problémy so srdcom a vyskytovali sa u mňa opatovné angíny a zápaly horných dýchacích ciest.Teraz sa moje problémy zminimalizovali a cítim sa oveľa lepšie.Ak máte možnost prečítajte si o tom viac, informujte sa, poprípade navštívte soľnú jaskyňu a potom možete vyjadriť svoje pocity, zážitky a to či ste boli spokojní alebo nie.Tu je jedna z adries kde nájdete viac informácii o liečbe v soľnej jaskyni:www.jaskynakosice.sk
Teším sa na vaše príspevky

kukinka

ahojte,ja som tu prvy krat a tato tema ma velmi zaujala lebo mam synceka ktory je casto chory.Po tychto riadkoch a debatach som sa rozhodla ze do solnej jaskyne zavitame.Dufam,ze mu pobyty v solnej jaskyni pomozu.

sophia

Chcem Vam Vsetkim velmi pekne podakovat za prispevky.Mile rada si vypocujem vsetky vase pripomienky,ale aj krasne stravene chvile.Este raz dakujem

3d

halo,nechci vam zikat,jak se mi libi v solni jeskyni.Chci vam zict ze prave kvuli solni jeskyni se citim opet zdrav,nemam problemy a to je to prvorade.Sem ted stastnej ze sem to vyskousel a znovu nasel sve zdravy.Dekuji vsem ktere maji solne jeskyne

jejka

ahojte,Ja nie som alergicka no to nevadi.opat som bola v solnej jaskyni.Ja si to ani neviem vynachvalit,lepsi-kludnejsi oddych som si do teraz nevedela dopriat.Doma sa to neda,deti stale nieco chcu.No tu su zamestane hrackami a tym ze maju dost priestoru,celym tou krasou.Ja osobne mozem povedat ze je tu krasne,prijemne,no a moje deticky zatial neboli chore.

anonym

Cica a ty ako vieš, že jejka je alergička?Nikde to tu nepísala?soľná jaskyňa je podvod na ľuďoch.Teda aspoň na mne.Je to len moja skúsenosť, nechcem zovšeobecňovať, ale umelo vytvorená jaskyňa - no proste je to blud...

cica

mozno to je aj preto lebo v jaskyni je priemny vzduch,dobry tlak vzduchu a pre teba kedze si alergicka aj ciste,bezprasne prostredie.ahoj

jejka

ahojte,uz ma poznate.Tak dnes som bola presne 8-krat v solnej jaskyni.Ja si ju mozem len vynachvalit,som stastna ze tam chodime s detickami.Oni sa vyhraju a ja si oddychnem.

stevo

ja som z Bratislavy a tu je solna jaskyna pomerne drahsia.Jeden vstup - 45 minut stoji od 150-250sk.Takze ak by som bol napr.v Kosiciach,vobec by som nevahal za takuto cenu aspon vyskusat 10krat,no a potom posudit.

kosice

ja som z kosic,no a tu je aj solna jaskyna za 50sk,rozdiel je v soli a v tom ze ta na kovacskej je ovela lepsia.Lebo tu co poznam ja na Bacikovej je len jedna miestnost.Dost stiesnujuce aspon pre mna a moje deticky.