Soľ lieči

Príspevok v téme: Soľ lieči
sophia

Veľa z vás už počulo o soľnej jaskyni, ale možno patríte k tým ktorí tomu nejako neveria.Ja som navštívila soľnú jaskyňu a možem povedať bez obáv že mi po zdravotnej ale aj psychickej stránke veľmi pomohla.Som alergička, mám problémy so srdcom a vyskytovali sa u mňa opatovné angíny a zápaly horných dýchacích ciest.Teraz sa moje problémy zminimalizovali a cítim sa oveľa lepšie.Ak máte možnost prečítajte si o tom viac, informujte sa, poprípade navštívte soľnú jaskyňu a potom možete vyjadriť svoje pocity, zážitky a to či ste boli spokojní alebo nie.Tu je jedna z adries kde nájdete viac informácii o liečbe v soľnej jaskyni:www.jaskynakosice.sk
Teším sa na vaše príspevky

?????

kuk ano to som ja.Chcem povedat vsetkim ze sa oplati ist do solnej jaskyne.Ja mam za sebou kuru 15 sedeni a som spokojna.Vyskusajte.Wow super pocit a oddych

idilka

ahojte vsetkym,viem ze je to starsia tema ale prave tato ma zaujala.Precitala som si vsetky prispevky.Som rada,ze tatko reagujete ved tym pomahate inym.Napr aj mne.Rozhodla som sa ze navstivim solnu jaskynu,mozno je to zvedavost ale aj asi posledna nadej.Ved ublizit mi to neublizi

Alternativa

Dnes v jednom denniku su odporucania, kam sa uchylit pred tymito horucavami. Su menovane nakupne centra a kina. Na moj udiv chybala SOLNA JASKYNA. Aj v tychto hicov velmi odporucam vyskusat, to nema chybu. A este urobite vela pre svoje zdravie :D

?????

Dobry den,ja uz mam za sebou 8 navstev v SJ.Citim zlepsenie a ulavenie dychacich ciest.No a este k tomu je tam teraz prijemny chladok

ahojtek

dobry vecer,ja napisem len v kratkosti.Videl som,citil som a vraciam sa tam rad.Takze hura solna jaskyna.Inac teraz v lete je tam super 20-24 stupnov tomu sa hovori oaza v tomto teple

tetka

caute vsecia,tak ja som si uz vsicko na tom nete o solnej jaskyne precitala no a dnes tam pujdzem persi raz.Tesim sa
caute

trimity

dobry den,ja som bola v solnej jaskyni iba 1x.Pacilo sa mi tam.Neviem o ucinkoch ale tu som sa uz nejake dozvedela.Takze asi pojdem znova.