Nurch Piešťany - ako to tam chodi, vase skusenosti?

NovaBaba

ahojte. ešte niekto nepríjemné skúsenosti so stanovením diagnózy ako píše Duko nižšie? u mňa tri z dôležitých kritérií pozitívne ale diagnózu mi nestanovili o rok kontrola. predpísal mi ale liečbu čo k tej diagnóze patrí. neviem čo si mám o tom myslieť

pala

Dobrý deň,
ja osobne mám veľmi dobré skúsenosti s NURCHOM. Chodím tam od detstva, liečia ma na autoimunitnú vaskulitídu a zakaždým ku mne lekári pristupovali profesionálne a veľmi ochotne. Detailne odbery aj ambulantne vyšetrenia, snaha zaviesť liečbu s čo najmenšími vedľajšími účinkami vzhľadom na mladý organizmus. Podľa môjho názoru je to ozaj špecializované pracovisko, poskytujúce liečbu a nádej ľuďom s vážnymi diagnózami.

nespokojny67

Ak tam chcete ísť, obrnte sa trpezlivosťou.
Prvý krát prídete, sorry berieme len objednaných, hoci už žiadni pacienti nečakajú. Dobre, objednáte sa.
OK, o dva dni medzi 8:00-11:00.
Prídete o 8:00 je pred Vami cca 6 ľudí. Super hádam hodinka, dve.
Pán doktor vezme asi 15 ľudí, nechápete kde sa berú.
Je 11:15 vezme ďalšieho, čo prišiel po Vás. To sa už nedá...

Tento pán doktor nech chodí s tenistami a ďalšími repre. po svete.
Nech sa netvári, že chce liečiť aj tých ktorí mu na to zarábajú.

Janagu

Keby som sa nedostala pred 15timi rokmi do NUrchu k doc. Lukáčovi, ktorý mi stanovil diagnózu sklerodermia, tak dnes tu už asi nie som. Veľká vďaka ...

Duko

Neviem aké ma kto skúsenosti , ale ja mám veľmi zlé. Moja manželka bola v NURCHU už štvrtý krát a nedokázali jej vôbec stanoviť diagnózu . Zakaždým jej povedali ze jej nemajú čo liečiť. Jednoducho tie vyšetrenia odflákli. Toto sú lekári? To sú obyčajní neschopáci . Fuj a hanba takýmto lekárom.

Duko

Neviem aké ma kto skúsenosti , ale ja mám veľmi zlé. Moja manželka bola v NURCHU už štvrtý krát a nedokázali jej vôbec stanoviť diagnózu . Zakaždým jej povedali ze jej nemajú čo liečiť. Jednoducho tie vyšetrenia odflákli. Toto sú lekári? To sú obyčajní neschopáci . Fuj a hanba takýmto lekárom.

prosba 01

Ako pacient chcem poprosit spolocnost S A M S U N Gu ci by nemohli darovat aspon 4 televizori per NURCH v Piestanoch ?????? Pacienti z chronickymi tazkymi ochoreniami sito zasluzia prosim pomozte im. Dakujem kamil hutar

spokojny pacient

Velke dakujem za spickove pracovisko akym je NURCH v Piestanoch a hlavne uzasnej primarke Mudr.Tuchynovej a Doc.Lukacovi za profesionalitu odbornost a ludskost.Lekari z celeho slovenska chodte sa ucit do NURCH v Piestanoch ako sa sprava k pacientom !!!!

Kika1990

Dobrý deň! Ide niekto budúci pondelok na hospit do NURCH? Komárno alebo okolie? A mala by som ešte taku otázku že cez víkend sa tam musíme byť? Alebo existuje priepustka? Ďakujem