Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

Leila

Nie to nehovorim, aj rozchod je tu mozny, ale asi by si najprv mala s nim o tomto hovorit a povedat, ze ak to nezmeni, rozchod bude, lebo teba to uz nebavi a ze to myslis vazne. Tak by som spravila ja, tu ide o to, aby si ty citila, ze je to tvoje rozhodnutie, nie nas tu na fore...Aby si potom zase nenadavala, ze ono to malo este nejake riesenie ine a ty si ho nevyuzila a ten chlap mozno fakt netusi, aku galibu ti robi, ked doteraz si mu jasne nepraskla dvermi..Mozno by pomohlo nacas sa zbalit a odist niekam mimo neho a obmedzit kontakt s nim, kym si neuvedomu, ze to myslis vazne...

donatelo

som rad ze som ta rozosmial =) citujem ta ,rozidem sa s nim´ niekto napise nemusis sa s nim hned rozchadza, ty: dobre porozpravam sa s nim...ak sa takto chovas aj v reale vo vztahu tak spanombohom

kvettinka

a co mam teda robit ak nie rozist sa s nim?...zaviazat si satkou oci ked budeme niekde vonku ci ich staci zavriet?..skusim sa s nim porozpravat este a ak mi povie ze na tom neni nic zle tak koncim ale to urcite povie lebo to opakuje dokola

Leila

Zase rozchod som tym nemyslela kvetinka, zase toto je diskusne forum, nevieme o nom vsetko, ani o tebe...Jednaj podla seba, my sme tu asi len pomocny nazor

lilyianka

no nehnevaj sa, ale ktora normalne zenska by na takeho chlapa myslela? jedine nejaka sadomasochistka ... alebo vlastne, ano moze na neho mysliet a hovorit si: ako len dobre som pred rokmi urobila, ze som sa s nim rozisla!!

donatelo

co ja viem, niektori ludia sa radi trapia vo vztahu, alebo na nho bude mysliet v zmysle ze ho ´nedostala´, ze pri nej myslel na ine

Lieenkaa

Preco by na meho myslela, Donatelo?
Rozide sa,poplace si, bude chvilku sama, uvedomi si, ze dusevne zdravie je dolezitejsi ako nejaky suknickar a bude v pohode...Nemaluj hned certa na stenu,prosim ta:-)