Zaujimaju ho ine zeny

Príspevok v téme: Zaujimaju ho ine zeny
kvettinka

ahojte
mojho chlapa zaujimaju ine zeny viac ako ja, strasne sa po kazdej pozera, ked ideme autom tak mu iba hlavu vykruca, pozera si fotky neznamych zien, uz som sa o tom s nim rozpravala povedal ze jeho zaujima vsetko a nevidi na tom nic zle ale mne to naozaj strasne ublizuje citim sa ako posledna chudera ponizuje ma to. Viem ze to je asi prehnane ved mi nikdy nebol neverny ale byvaly si nasiel pocas nasho vztahu \"lasku svojho zivota\" a zaciatky s tymto mojim sucastnym neboli tiez idealne pretoze riesil mna sucastne s niekym inym no potom som sa na to vykaslala a bola s nim ale to si vsimal kazdu co presla komentoval ju a dokonca parkrat povedal ze zalubil:( tak mi to strasne ublizuje a neviem si s tym poradit. Neviete mi niekto poradit?

Blondula

kazdy chlap by mal trosku pouzit rozum a vediet,ze komentovat a otacat sa za inymi zenami v pritomnosti frajerky je maximalne sproste !! pripada mi ako taky nevybujareny somarik :D :D ja som bola ovela mladsia,ale toto sa mi nestalo,aby sa mi frajer otacal po niekom ! ale raz moj byvaly to urobil na plazi :D ale vtedy som mu tolko nalozila,ze aj ked sla okolo nas nejaka fakt pekna zena a ja som sa otocila,tak ten moj chumaj otoceny na druhu stranu mi ukazoval volakeho lietajuceho vrabca :D :D akoze on nic nevidi... :D

Sejla

rozplakal sa, lebo chce byť chcený, nie nechcený, je to číra ješitnosť a debilný charakter, psychický vydierač, len berie a nič nedáva, ponižuje ťa, načo si pozerá ženské na pokeci? Teba má istú, ale pritom si hladá niečo "lepšie", nové, neberie ťa vážne, ale jeho ego uspokojuje fakt, že ty jeho ano... Naozaj osrať takého chlapa, som dosť stará, viem o čom hovorím:)

joan1

tak skus toto, zacni sa ty obzerat po muzoch vo svojom okoli a komentovat ich vzhlad a sleduj co to s nim urobi a ake budu jeho reakcie.

kvettinka

chodime spolu skoro rok ale dost intenzivne ze sme spolu stale.

Uz som skusala bola som chladna a to sa mi rozplakal ze ho uz nelubim tak som sa nato nemohla pozerat

nathalia09

kvetinka-presne tak som to nemyslela,že sa o seba nestaráš,ale aby si všimol,že sa nejak viac zaujímaš o seba-snaž sa byt viac sebavedomá,nie smutná.ja viem že je to tažké,ale musíš to skusit.

nathalia09

od odpovedám: Maj svoju hrdost a nedavaj mu najavo, ze bez neho nedokazes byt. Nevnucuj sa mu, nevypisuj, nevolaj, neozivuj vztah...

Daj mu vydychnut, nedavaj mu lasku. inak si nikdy nebude moct uvedomit, ci mu chybas. Idealne by bolo, kebyze sa tvaris lahostajne, najdes si novy konicek, zacnes sa viac starat o seba, nie jeho, zacnes sa tvarit hrdo (nie urazene, ale vyrovnane)... proste venuj sa samej sebe, nelakaj ho na sex - iba sa ponizujes. Nepros a nevyzaduj od neho lasku.

Daj mu sancu o teba zabojovat, lebo tym, co robis, mu len davas najavo, ze si pre neho ista a on o teba bojovat nemusi. Lebo aj ked je k tebe chladny, vobec o teba neprichadza... ak mas moznost, chod niekam prec(chata, dovolenka, damska jazda, rodina...)

kvettinka

dobre prekopiruj ako ja sa o seba staram nemozem povedat ze by som bola nejaka zanedbana neviem co a ze by pre mna neexistovalo nic ine iba on len mi to proste ublizuje lebo mi na nom zalezi

Sejla

kvettinka keď ho zaujimajú iné ženy, tak nech si ich zožerie, nájdi si normálneho chlapa, nie takéhoto zakomplexovaného trtka. Však je ich na svete dosť:)

kvettinka

ano joan tazke ale je aj velmi tazke byt s nim a plakat po nociach snazit sa a bez vysledne byt ponizovana.
Najskor som si nahovarala hocico rada som uverila tomu co mi hovoril ze ho nezaujimaju ze si len obzera okolie a potom som nasla tie fotky a prichytila som sa ze sa snazim zas si nieco nahovorit no uz to nejde:(otvorilo mi to oci a ublizilo
ani neviem ci mu o tom mam povedat