Zdrave vlasy

Príspevok v téme: Zdrave vlasy
Patinka

Dobrý deň, :) Teraz mi naozaj pomôžte.. Bola som sa strihat možno pred mesiacom a už mám poničene končeky :( vlasy nefenujem no raz za čas ich kulmujem ale nie všetký vlasy. A ešte sa mi aj rýchlo masnia vlasy a šampony na mastne vlasy nezaberaju.

Bola som sa strihať a ona povedala že preto mám take vlasy (rýchlo sa zničia) lebo máme tvrdu vodu. Môže to byť pravda ?

Moje vlasy su nejake suché, a vôbec sa im nechce rásť. NERASTU MI..!

Teraz mi niečo naozaj poradte na vlasy niekto komu to aj pomohlo. Napíšte mi prípravky ako sa volaju kde ich kupim a cenu :) Na suche vlasy, poničene vlasy, mastne vlasy a na rast vlasov.

Naozaj by ste mi veľmi pomohli. :)
Ďakujem

janus33

kvalitu vlasov mas aj v genoch a nikdy to celkom neovplyvnis...ja sa ostriham a na druhy den mam na koncekoch uz biele bodky ze sa idu stiepit, ale aj napriek tomu som si vypestovala vlasy skoro po pas, treba stale hydratovat aj mastne vlasy, sampony na mastne vlasy velmi vysusuju, skor by som ti poradila nejake kde mas pisane ze su na caste pouzivanie

Catali_na

Patinka, tak to neviem. Ale na tomto fore som už ohladne indulóny niečo čítala. Vieš , treba vyskúšať. A ohladne tej žihľavy, počas leta si jej nasuš do zásoby a používaj ju celý rok, vtedy uvidíš zmenu, nie pár krát do roka a potom čakáš zázrak :)

mimula

hair booster...mne nové vlásky zacali postupne rast, bolo to viditelné cca po dvoch mesiacoch od pravidelného užívania.

Patinka

Panthenol používam aj ja.. Nepomáha mi ale chutí :D. AKo vidím používaš toho dosť, aj ja si s toho niečo kupim. :) Žihľavu používam tiež každý rok.. Veľmi zmenu nevidím. Je to pravda o tom že pred umívanim si naniesť indulovnu na končeky vlasov že to pomôže ? A Ďakujem :)

Catali_na

Vyskúšaj výživu zvnútra, čiže zmena jedálneh lístka a to: Vysaď vyprážané, mastné, veľmi solené. Obohacuj svj jedálniček o vitamíny. Teda jedz vaic ovocia a zeleniny (ak ich teda už náhodou neješ). Alebo skús tabletky. Tieto vetky som brala: Panthenol(30tabl) od dr. Mullera - okolo 3.5€ - mne nepomohli, biosil(30tabl)- do 3€ - umňa bez výsledku, viaderm (60tabl)do 20€ - žiadna zmena, donna hair(45+15tabl)- 13€ - tie boli z nich asi najlepšie všetky kúpiš v lekárni. Potom skús dačo zvonka. ja používam pred kazdým umytím kokosový olej(z dmky stojí 3€). 2-3 hodinky pred umývaním si ho jemne vmasírujem do končekov a zabalím do sáčku - nehcám posobiť a zmyjem. Potom používam VŽDY masky na vlasy. Ja mám wella repair a ešte také maličké z dmky značky swiss o pair. No a ešte odporúčam výluh zo žihľavy. Z čerstvej/usušenej mladej žihľavy. Pripravíš ho tak, že zabaríš horúcou vodou lístky zo žihľavy (asi za hrsť) a nehcáš vylúhovať, potom precedíš a opláchneš si s výluhom vlasy pu umytí NEOPLACHUJEŠ!! toto zaručene pomáha, len treba počkať kým narastie žihľava :) na tomto mi moje vlásky žijú a sú celkom v poriadku. Mala som ich ledva po plecia a po roku ich mám do pol chrbta :D a skús aj hennu