Nemam priatelov

Príspevok v téme: Nemam priatelov
Bellami

Ahojte ,mam 32 rokov som obycajna baba ktora trpi trochu depresiami ale nie je to az take hrozne ako to znie :)Touto cestou by som si aj ja rada nasla priatelku s ktorou by som mohla pokecat,ist na kavicku,na nakupy alebo proste robit nieco co by nas spolocne bavilo.Ked mas aj ty podobne problemy nevadi aspon sa pochopime.

Kubo11

Vlastník servera www.butlava-vrba.weebly.com nakonfiguroval svoju stránku nesprávne. Kvôli ochrane vašich údajov pred odcudzením Firefox blokuje pripojenie k tejto webovej stránke.

butlava vrba

❱❱ NEMÁM PRIATEĽOV ❱❱ S KÝM SA MOŽEM POROZPRÁVAŤ, POKECAŤ ❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU?
❱❱ www.butlava-vrba.weebly.com
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a vnútorný nepokoj, ktorý pocitujú.​​
❱❱ Rozhovor cez skype / telefón, je to isté ako keby ste hovorili so svojím priateľom

Mimulus

Som vďačný všetkým, ktorí mi povedali NIE, pretože vďaka nim som to zvládol SÁM.

(Albert Einstein)

Keď ľudia nenávidia niečo na tebe tak to znamená, že máš niečo čo chcú.

wyx

mimulus, tak tou poslednou vetou si to vystihol. dnes som bola na prechadzke na hrade, same pariky, same dvojice..., ze je mi este viac smutno. uz radsej nebudm hadam ani nikam chodit. :)

Mimulus

Lieenkaa - napísala si to veľmi dobre :)

No na druhej strane je to dvojsečná zbraň a ty si z tých možností jednoducho nemôžeš vybrať.

Ak by si spoznala priateľov, ktorí ťa pochopia tak ťa skôr či neskôr stiahnu so sebou dole.
Ak naopak spoznáš ľudí, ktorí sú veselí tak nezapadneš, pretože nepochopia nikdy!

Tých prvých musíš zákonite opustiť aby sa ti stav zlepšil no a tí druhí ťa opustia, pretože nikdy nepochopia.

Lieenkaa

ak mame problemy hladame ludi s podobnym problemom aby nam povedali svoje postrehy..nejak nam pomohli a aby sme vedeli, ze v tom nie sme sami...to je obcas ok...ale! ak dlhodobejsie trpis depresiami tak nemozes hladat depresivneho cloveka,lebo sa spolu budete tahat dole...
prajem vela stastia pri hladani veselej spolocnosti

Bellami

Teraz nechapem ,nevidim tu ziadnu temu co by sa tikala viazania sa na ludi......vidim ze niektorych nemenovanych ludi tak klati nuda ze nemaju nic ine na robote ako odpisovat na kazdu jednu temu co tu vobec existuje...sad