24 a vrásky na čele

Príspevok v téme: 24 a vrásky na čele
lenuška

ahojte, viete mi niečo poradiť na hlboké vrásky na čele? som ešte dosť mladá mám len 24, no tieto mimické vrásky ma trápia už dlhšie, mám ich dosť výrazné, no nechcem zbytočne zaťažovať svoju pleť krémami na zrelú pleť, myslím, že by to ani nebolo vhodné. Poradíte mi niečo? Ďakujem

dianaa

samozrejme, ze su aj ine aleternativy ako botox v dnesnom svete. ja pouzivam vyrobky od firmy nuskin a som nad mieru spokojna, zakladnym cielom firmy je zastavit starnutie ci uz zvonku ale aj zvnutra a eliminovat tak akekolvek nezrovnalosti na pokozke. ma skalu zaujimavych fungujucich produktov a pristrojov. heslo firmy je neat si na pokozku nic co by sa nedalo zjest a vysledok je do par dni ci mesiacov. najlepsie na tom je ze produkty su za prjiaelne ceny, pre blizsie infomracie ma kontaktujte na maily, rada odpoviem :)

TinaM

A pravidelne si celo kremujes? (jedno,akym kremom). Lebo aj ja ich mam, v lete je to lepsie, lebo si vlasy zmyvam aj kazdy den, tak mi nevadi, ze su mastnejsie od kremu, ale teraz to trosku zanedbavam. Potom velmi pekne pomahaju (okamzite, ale s casovym obmedzenim) rozne masky "starej matere"...teda napriklad kavova usadenina s olivovym olejom, jogurt s nastruhanou mrkvou alebo uhorkou, mlieko s medom. Plet pekne vypnu, ale tych vrasok sa asi nezbavime (jedine botox a na ten kaslem..aspon zatial :D )