24 a vrásky na čele

Príspevok v téme: 24 a vrásky na čele
lenuška

ahojte, viete mi niečo poradiť na hlboké vrásky na čele? som ešte dosť mladá mám len 24, no tieto mimické vrásky ma trápia už dlhšie, mám ich dosť výrazné, no nechcem zbytočne zaťažovať svoju pleť krémami na zrelú pleť, myslím, že by to ani nebolo vhodné. Poradíte mi niečo? Ďakujem

Klaudia24

no ak nechceš zaťažovať svoju pleť krémami myslím, že botox by pomohol
niekde som čítala, že vrásky hornej tretiny tváre sú primárne dynamické, tj. vznikajú následkom mimiky tváre ... ja mám o nejaký rôčik viac a úplne hladké čelo, jednoducho sa nemračím ... :-)

Karolinka1

ja pouzivam uz nejaky cas galvanicku zehlicku dixo na vrasky na cele a pomaha to urcite :) vyprosila som si ju od manzela na vianoce a teda vyplatilo sa

tekvicka-micka

Tiež mam na čele a medzi obočím strašne hlboké vrásky a neviem čo s tým ... žiadny krém mi ešte nepomohol

alie

vebe vsak nie vsade si davame botox predsa :-)A mimiku vies pouzivat aj po tom, obmedzene, ale vies, je to super, teda ked sa to spravne aplikuje, v malom mnozstve.

vebe

Starnutie pokozky v skutocnosti nikto z nas zastavit nemoze. Okrem toho kazdy sme sa narodili s nejakymi genmi a cim sme starsi tym viac sa tie nase geny prejavuju. Da sa urobit nieco, ale vrasky nam vznikaju vsetkym. Botox je ucinny, iste funguje to, vyhladi to vrasky. Moja otazka skor znie - ked clovek zacne s botoxom v 30-tke a zisti, ze to funguje, viete co to urobi, ked chodite na botox 10,20,30,40 rokov? Ste si fakt iste, ze to tym mimickym svalom neublizi? Citala som zaujimavy clanok, kde autorka kozmeticka pisala, ze ked clovek dlhodobo pouziva botox na vyhladzovanie mimickych vrasok, ktore su svojim sposobom prirodzene, tak sa neskor vytvoria vrasky akoby nahradne, vedla tych prirodzenych, lebo ved mimiku vyuzivame.

alie

suhlas s celo, vsetko vyhodene peniaze okrem botoxu a kys. hyaluronovej. Tam mas vysledok ze mňam, ked je to dobre spravene ;-)

celo

produkty Nu Skin o nicom..a cenovo prijatelne? ani by som nepovedala..za galvanicku zehlicku vyhodis 300 EUR, geliky na mesiac 40 EUR a vysledok je badatelny tak mozno pocas nasledujucich 24 hodin..velky odrb..1 ampulka botulotoxinu za 100 EUR, 4 male vpichy do cela a mas ho ako babatko na minimalne 4 mesiace az pol roka..tak co sa teda vyplati viac? mala som rovnaky problem ako zakladatelka..sucha pokozka, vyrazna mimika sprvila s mojim celom svoje..ale mohla som investovat do kremikov kolko som chcela..zbytocne vyhodene prachy..ked tam uz tie vrasky raz mas, nepomoze ti ani svatana voda..botox na nezaplatenie..bohuzial je to tak..