Klasika - chlapi

Príspevok v téme: Klasika - chlapi
innerworld

Ahojte, na podobnu temu som tu uz pisala. Ucel tohto prispevku je ventilovanie a snad nejake nove pohlady na moju situaciu. Som si vedoma,ze je to vekom,ale velmi ma to vycerpava a hoci navonok svoje spravanie dokazem zregulovat,vo vnutri trpim.

Mam 20 a od svojich 15-tich ma vzrusuju starsi chlapi. Najprv to bolo take nevinne,neovplyvnovalo ma to,no cim dalej,tym je to horsie,cele dni travim dennym snivanim. Vyznieva to akoby som naozaj nic nerobila,no prave naopak,som zavalena skolskymi povinnostami a inymi aktivitami,ale aj napriek tomu dokazem sucasne mysliet aj robit nieco ine.

Mala som priatela 4 roky a bol odo mna len o nieco starsi,no akonahle sa mi zapacil nejaky zrelsi muz,vedela som,ze je to nanic.Bojovala som s tym roky. Podvadzat som ho nechcela,ani som to neurobila. Sama sebe som zakazala v takom mladom veku zacinat si nieco so starsimi. Chcela som,aby ma jedneho dna skutocne oslovil nejaky rovesnik alebo chlapec,ktory by konecne nemal aspon 34 rokov. Nestalo sa.

Urcite si poviete,ze aky mam problem,nech zacnem konat teraz, no ja si velmi dobre uvedomujem,ze to nema buducnost.

Momentalne s jednym starsim muzom mam kamaratsky vztah a chcela by som s tym pohnut,no neviem ako. Chcem mu dat prijatelnou formou najavo,ake je to z mojej strany. Naposledy som viac-menej iniciovala stretnutie ja,tak by som potrebovala iny sposob.

Vie niekto nejak poradit?

innerworld

Leela333: Konkretne, on ma 38. Sklamal sa v vztahoch a zije sam pre seba. Pochybujem,ze clovek s jeho smolou by niekoho chcel na vaznejsi vztah. On ma maximalne vazny vztah so svojou robotou. Ale aj tak ma laka,viem,ze sympatie su obojstranne,len neviem,do akej miery. Neplanujem s nim buducnost,na to je skoro. Chcem sa k nemu iba blizsie dostat,no vzdy je zavaleny robotou alebo sa tak aspon tvari.

Leela333

Ak máte podobné predstavy o budúcnosti, nevidím v tom problém. Problém by bol, ak napr. ty by si ešte netúžila po rodine a usadení sa a on už hej. Ale ak u vás nenastal takýto základný konflikt a zhodujete sa na tom, čo od vášho vzťahu očakávate, tak tam ozaj nie je problém.

Simonella

preco z toho robis problem, ze sa ti pacia starsi? ved nemas 14 a on 34. mas uz 20. ja som na tom tak isto ako ty :D mam tiez 20 a starsieho priatela. o 12 rokov :D a co.. nerobila som si z toho nikdy taky problem.. ved brat sa este nejdeme :D

nirv

Vek je len číslo. Ak sa ti páči 34 ročný chalan, rieš jeho, nie vek. Nemá 50 :) mladší sú obyčajne ešte fakt v puberte. Je to v pohode. Nevidím dovod klásť si také obmedzenia.

lost

ved kludne chod za starsimi :)

aspon zistis ci je to pre teba :D

a mozno sa ti to nepodari

no aspon 1 muz sa potesi ze schmatne mlade masko :D

TinaM

Nevidim v tom nejaky problem. Problem ale vidim v tom, ako si si muzov zaskatulkovala- podla veku- starsi. 34 rocny muz je predsa len tesne po puberte-ak vobec :)
Ak sa ti na nom paci len vek, tak je to problem. Ak sa ti paci on, tak vek neries a hlavne jemu nehovor, ze si na "starsich" a preto by vam to mohlo fungovat- moze sa akurat tak urazit. Nechaj to plynut.