Dlhe vlasy

martinkaaa

Dakujem za rady :) viem ze netreba strihat ked chcem mat dlhe :D ale mne sa stiepia konce neskutocne a to ani nefenujem nezehlim ....dam si ich podstrihnut a za tyzden su o5 roztiepene :( pouzivam aj olej na konceky...

hdhfdh

mne tiez po nej elektrizuju vlasy. ale naozaj su ovela lepsie ako po pouziti obycajneho hrebena alebo kefy. po tej kefe z prirodnych stetin mam lesklejsie vlasy a jemnejsie

zuzi74

ja som si kupila prednedavnom kefu so stetinami z diviaka...pri kefe bolo napisane, ze zabranuje statickej elektrine...mne z nej lietaju vlasy jak slak

B♥lea

ja mam vlasy az po zadok:)recept-od malicka jem strasne vela ryby zboznujem ich:)beriem aj vitaminky aby som ich posilnila aj zvnutra a na vrch pouzivam kvalitny sampon,kondicioner a oleje,konce si striham maxim. raz za 2-3 mesiace ale to len kusocek moc mi netreba lebo ich mam zdrave:) co sa tyka hrebena snazim sa ich moc nezatazovat cesanim pretoze hreben dost oslabuje vlasy,ak smiem poradit najlepsi je taky co nema vela zubov alebo co vlastni stetiny z diviaka :)

mango.tree

Blondula, no to som pocula ze funguje, ale potom si rasdsej olej tak dam pod sacik na noc,ale taku masku robim mozno raz za pol roka, to je na suche vlasy prva pomoc. len niveu nechcem capat, to je taky ropny matros ze az

Blondula

ja som raz pouzila ako masku normalny klasicky modry nivea krem.bola som trosku chorlavejsia a pocitili to aj moje vlasy.boli velmi suche a take nacuchrane az :D a na dohovaranie mojich znamych-Poliek,som si to pekne vmasirovala do vlasov,dala este sacek na hlavu,ciapku a prespala do rana ! rano boli vlasy krasne leskle a ani stopy po kreme :D ten krem treba dat riadne do ruk a do vlasov...

mango.tree

no ano, kazdy podla svojho typu vlasov to musi prisposobit. mne oleje vyhovuju, ale tiez si nedavam vela, len par kvapiek vmasirovat a rozcesat, inak by to bolo mastne.
a pouzivam len jednoduchy sampon, hennu, olej raz za mesiac asi a to je uplne vsetko, co si capem na vlasy :D a mam ich po zadok, vlastne trochu nizsie este. ale mam aj dobru stravu, tak aj to treba, pri dietach nebudu vlasy zrovna krochkat blahom

Blondula

ja nepouzivam nic,len zihlavovy sampon,zeleny balzam Pantene pre hladke a rovne vlasy doneseny z rakuska a to je vsetko.este mam take mlieko na rozcesavanie,to si niekedy zvyknem trosku vmasirovat :D oleje ja osobne nepouzivam,lebo som mala po nich mastne tazke vlasy.ziadne laky,gely... a vlasy mam jak panenka barbie :D :D