Strach z ludi

RNG

Skus brat par kapsul St Johns Wort alebo SAM-e.
Niekedy to v podobnych pripadoch pomoze.
Niekedy pomozu aj vitaminy B, dobra silna davka, napr Stress B plus C .

majusska

na psychicke problemy ako je socialna fobia je ovela lepsie navstivit psychologa ako brat lieky. pripadne sa odporuca kombinacia psychoterapie a medikamentoznej liecby. lieky totiz len zmiernia uzkost, ale nevyriesia problem, ktory trapenie sposobuje. takze ked ich vysadite, moze sa vratit.

dunka

ahojte dnes som isla psychologovi doporucene od svojej lekarky,lebo sukr.jedno sedenie vychadza 600sk a objednavaju az od juna,maju toho vela Chcela som sa zatial spytat ake lieky by ste odporucili lebo som mala prirodne a nezabrali Dakujem

sasa

dunka soc. fobia moze byt sposobena aj nejakym traumatizujucim zazitkom /rozchod, umrtie blizkej osoby atd.../ skus porozmyslat co v tebe tento druch strachu vyvolalo, alebo ci to nema spolocne nieco s tvojim sebavedomym, pretoze casto to sposobuje pokles sebavedomia alebo prilisna snaha kontrolovat svoje konanie az do takej miery ze spochybnujes vsetko co sa chystas urobit..jednoducho je tu vela faktorov, ohladom tych liekov zajdi do lekarne a vypytaj si nieco na upokojenie a ukludnenie , su aj lahke lieky bez predpisu

dunka

ahojte,potrebujem surne radu.Myslim ze sa to u mna zhorsuje a prejavuje sa to trasenie pri plateny kazdy den Nemoze mi niekdo poradit lieky bez predpisu?dakujem za odpoved

breny

Ak lieky vysadis,moze,ale nemusi sa to vratit,co sa tyka tvojich problemov.Zavisi to aj od inych okolnosti,celkovej vyrovnanosti so zivotom,dostatkom socialnych kontaktov a inych.Ano,lieky by sa mali brat dlhsie,ale ich ucinky sa dostavia rychlo a prinasaju ulavu.Je lepsie ich brat ako ich nebrat,ale pritom trpiet a trapit sa.

dunka

dee,co mi navrhujes ty?mam ist psychiatrovy?s dobrymi priatelmi problem nemam,len pred novymi ludmi a co som dlho nevidela.a niekedy pri plateny pri polkadni,pritom robim predavacku a s tym nemam problem.dakujem za odpoved